Spojte se s námi

eSports

Hodnocení ratingů 30-21 ve FIFĚ 20, kde najdete i neskutečnou kartu Aubameyanga

Zveřejněno

dne

Po rozboru první a druhé nejlepší desítky mám pro vás rozbor té třetí. V ní najdeme hvězdy jako Aubameyang, Eriksen, nebo de Gea. Především karta útočníka Arsenalu je opět parádní a my si ji dnes podrobněji rozebereme.

Embed from Getty Images

30. místo – Christian Eriksen (88)

Eriksen si stejně jako loni vysloužil hodnocení 88. Jeho menším nedostatkem je rychlost – 73. Na střele má sympatických jednaosmdesát, jeho největší zbraní však jsou nahrávky – 90 a driblink – 84. Jeho karta byla a opět bude dost používaná také kvůli pěti hvězdám na slabou nohu a čtyřem na triky.

29. místo – Toni Kroos (88)

Německý architekt dostal oproti loňsku downgrade o dva ratingy. Rychlost mu klesla na 45, což z něj dělá více méně nepoužitelnou kartu. Stejně jako Eriksen má pět hvězd na slabou nohu a také stejné nahrávky. Mimo to dobré střely – 80 a driblink – 81. Jak jsem ale již zmiňoval, kvůli rychlosti se moc hrát nebude.

28. místo – Sadio Mané (88)

Senegalec Mané bude opět řádit ve spoustě anglických týmech. Neskutečná rychlost – 94 a driblink – 88 a slušné střely – 83. Na nahrávkách má 78, což ujde a na tricích má stejně jako na slabé noze čtyři hvězdy.

27. místo – Manuel Neuer (88)

Nejlépe hodnocený brankář z Bundesligy má hodnocení 88. Manuel po průměrné sezóně obdržel skvělé kopání – 91, má ale i parádní reflexy a skákání. Do německého týmu bude ideální.

26. místo – Gerard Piqué (88)

Podobný případ jako u Kroose. 56 na rychlosti je šílené a nehratelné. Má sice parádní bránění – 88 a slušnou sílu – 80, ale bez rychlosti bude ve hře ztracený a nepoužitelný.

25. místo – Pierre Emerick Aubameyang (88)

Jeden z nejlepších hrotových útočníků v celé hře. Neskutečná rychlost – 94 je jeho největší zbraní. K tomu 85 na střelách a 80 na driblinku, což je na Basic kartu více než dobré.

Čtyři hvězdy na slabou nohu i na triky jsou také super a my se tak můžeme opět těšit na tohoto Gabonce v každém třetím Premier League týmu.

24. místo – Raheem Sterling (88)

Malý rychlík z Anglie si oproti loňsku polepšil o tři ratingy. Jeho hlavní zbraně jsou rychlost – 93 a driblink – 89. 79 na střele je ucházející, k tomu 78 na nahrávkách. Menší nedostatek má v slabší levé noze, na kterou má jenom tři hvězdy, to triky má ohodnocené čtyřmi.

23. místo – David de Gea (89)

Španělský umělec po neúspěšné sezóně klesl na hodnocení 89. Stále má ale výtečnou kartu v čele s výbornými reflexy – 92 a skákáním – 91. Díky dobré lize i národnosti bude i v nové FIFĚ k vidění ve spoustě týmech.

22. místo – Luiz Suarez (89)

Díky downgradu na rychlosti z osmdesáti na třiasedmdesát se jeho použitelnost snížila. Jinak má ale luxusní střelbu – 89, na hroťáka výborné nahrávky – 80 i driblink – 84. Na slabou nohu má čtyři hvězdy, na triky tři. Velkou zbraní může být i síla 84, no uvidíme kolik lidí ho bude hrát.

21. místo – Sergio Busquets (89)

Stejně jako jeho kolega Piqué bude nepoužitelný především kvůli rychlosti. Na té má šílených 42. Jeho nejlepší atribut je bránění – 85, sílu má též solidní – 80, ale jak jsem již zmiňoval, kvůli jeho rychlosti nemá cenu podrobně rozebírat jeho kartu.

Reklama
Klikněte pro komentář

Zanechte odpověď

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

eSports

Emerickson a Rijk v Elite 1, jak si o víkendu vedli ostatní?

Zveřejněno

dne

Od

Druhá víkendová liga je za námi, opět bylo k vidění několik skvělých výsledků českých osobností hry FIFA. Hned dva hráči totiž uhráli famózní Elite 1.

Zdroj: sparta.cz

Za Mich Saka odehrál jeho zápasy kamarád Kuba, jenž mu vybojoval slušnou Gold 3. Stejný rank uhrál i Skiline, jenž opět častokrát neudržel nervy na uzdě.

O úroveň výše skončil Dodgy, jenž měl velkou smůlu. Chyběla mu totiž jediná výhra do Goldu 1. Stejně dopadl i Caabik, taktéž s bilancí 19-11, hned dvě české osobnosti hry FIFA tedy velkou smůlou přišli o dva 100k packy.

To Pátýno se oproti minule výsledkově i herně zlepšil, když uhrál Gold 1 a užije si tak solidní odměny. Příští týden už se pokusí zaútočit na Elitu.

Skóre 23-7 si připsal Johny, jenž se štěstím uhrál Elite 3. Vstřelil 79 gólů, inkasoval jich 30, to je slušné skóre. Deset soupeřů proti němu dalo ragequit, což je taktéž solidní počin.

Hráč reprezentující Bohemians 1905, Caster, vyhrál stejně jako minule 25 zápasů a bude se tak těšit na tři Players Picky a dva TOTW packy. Uvidíme zda se příští týden dočká třeba i Elite 1.

Posledně Huhnak uhrál TOP 100, tentokrát mu musela stačit Elita 2 se stejným skóre jako Caster. I tak ho čekají slušné odměny a rozhodně se nedá říct, že by zklamal. O jednu výhru utekla Elite 1 reprezentantu plzeňské Viktorky, Lakymu, jenž vyhrál 26 zápasů.

To Rijk ji naopak uhrál, když ze 30 duelů v 27 případech zvítězil. První dvě víkendové ligy, obě dvě Elity 1, tím se může chlubit Emerickson.

Reprezentant Sparty uhrál stejné skóre jako Rijk. Vstřelil 72 branek a inkasoval jich jenom 13. Ve 14 případech došlo k Ragequitu. Slušný počin a pokud bude v podobných výkonech pokračovat, může se dostat i do stovky nejlepších.

Pokračovat ve čtení

eSports

Libor Kozák si vystřílel své místo ve čtvrtém týmu týdne! Kdo ho doplnil?

Zveřejněno

dne

Od

Ve středu EA vypustila čtvrtý tým týdne, ve kterém najdeme opět Čecha. Libor Kozák vstřelil hattrick proti Karviné a zasloužil si své místo mezi náhradníky v TOTW 4, jeho karta ale není moc hratelná. Nejzajímavějším jménem v tomto výběru je určitě Paulo Dybala.

Brankář

V bráně najdeme zástupce Bayeru Leverkusen, který má slovenské kořeny. Hrádecký si vysloužil kartu s hodnocením 85. Nejlepší má reflexy – 88 a skákání – 87. V poměru cena/kvalita by měl být skvělý. Na lavičce najdeme Aitora z Levante. Do španělského starter týmu může být ideální.

Obránci

Mezi obránci jednoznačně zaujme Nelson Semedo. Ten má Basic kartu na pravém bekovi, tato speciální verze je ale na druhou stranu. Má skvělou rychlost – 93 i driblink – 83. Jedná se o ofenzivnějšího beka, i tak má na bránění slušných 80 a na síle 77. Jeho cenu odhaduji okolo 125 tisíc.

Dále se v obraně nachází Angličan Dunk z Brightonu, ten ale nemá použitelnou kartu už jen kvůli rychlosti 50. Defenzivní atributy má však dobré. Poté Pallois z Nantes, jedná se ale o stejný případ, poněvadž má rychlost pouhopouhých 52.

Na lavičce najdeme skvost v podobě Thea Hernandeze. Ten i přes bídnou formou AC Milan dostal speciální kartu, která je více než slušná. Na rychlosti má 93, k tomu slušný driblink – 79 i nahrávky – 71. Vše vyšperkované výbornou silou – 81 i ucházejícím bráněním – 75.

Adama Traoré dal dvě branky Citizens z pozice wing-beka, tudíž má kartu do obrany. Rychlost 97 je vynikající, díky bránění 40 se bude ale jen těžko hrát v základu. Nicméně z lavičky parádní hráč.

Na závěr skrytý beast v podobě Mexičana Rodrígueze, jenž má na rychlosti 88 a na síle 83. Má i solidní driblink a nahrávky a z lavičky může hru výborně uklidnit.

Záložník

Záloha je poměrně nabitá, minimálně co se ratingů týče. Marco Verratti se moc použít nedá, na rychlosti má jenom 66. 86 driblink a 91 nahrávky jsou naopak parádní atributy, ale tím to končí. Střela 61, síla 67 a především ta rychlost je jednoduše na příliš nízké úrovni.

Papu Gomez má solidní kartičku. 90 rychlost a 87 driblink jsou na pozici ofenzivního záložníka náramné statistiky, k tomu ucházející střely – 80. Navíc má i slušné nahrávky – 83 a je velice obratný. Jedinou nevýhodou pro některé hráče může být to, že je dost malý.

Pokračujeme dvojicí Bergwijn – Jorginho. První jmenovaný vyniká rychlostí 90 a driblinkem – 88. I střely a nahrávky ujdou, jedinou nevýhodou je slabá noha, na které má 2 hvězdy. Druhý jmenovaný už moc použitelný není. Na rychlosti má 57, což je příliš málo. 83 driblink a 87 nahrávky jsou ok, jenomže bez rychlosti špatně využitelné.

Útočníci

V útoku tři poměrně slušné karty. 89 rated karta Dybaly je hratelná. Rychlost i střela ohodnocená 84, jeho největší zbraní je však driblink – 91 a nahrávky – 85. Na slabou nohu má ale jen tři hvězdy, což je pro většinu hráčů málo.

Dále Ciro Immobile. Italský snajpr nemá špatnou kartu, především střely – 87 má skvostné. I driblink a sílu má dobrou a když mu dáte huntera, může být opravdu TOP. Další striker v seznamu je anglická ikona Defoe. Na kartě má parádní především střelbu a do skotského sranda týmu je ideální.

Třetím známějším hráčem je Pleá z Monchengladbachu, který v Bundeslize dominuje. Jeho karta je použitelná spíše na pozici ofenzivního záložníka, má totiž rychlost 79. Na střele má pěkných 85 a na nahrávkách 80. K tomu driblink 81, což na tuto pozici stačí.

Na závěr si rozebereme kartu českého zástupce, Libora Kozáka. Díky hattricku se dostal do týmu týdne, jeho karta ale není moc použitelná. Jediné v čem vyniká je síla – 82 a poměrně slušnou má střelu – 78. Jinak je ale pomalý a bez driblinku, což ve FIFĚ znamená – nevyužitelný.

Pokračovat ve čtení

eSports

Sparta, Plzeň, Teplice a Bohemians nominovali své hráče přímo do semifinále Datart e:LIGY

Zveřejněno

dne

Čtyři české kluby využili možnosti nominovat své hráče přímo do semifinále nově vzniklého turnaje Datard e:LIGA. Jde o Spartu Praha, Viktorii Plzeň, Teplice a Bohemians 1905.

Kluby FORTUNA:LIGA, které mají esport týmy, využily své právo a nominují přímo do Semifinále tyto hráče 👇👇.

Zveřejnil(a) Datart e:LIGA dne Čtvrtek 10. října 2019

Semifinále e:LIGY je druhá část tohoto turnaje, která již proběhne v offline režimu FIFA Ultimate Team a kluby budou rozděleny na českou a moravskoslezskou část. Pro českou část bude hracím místem Praha, pro moravskoslezskou pak Olomouc.

Za Spartu Praha byli do semifinále e:LIGY vysláni Emerickson s The Johnym. Viktoria Plzeň zase věří v úspěch dvojice T9Laky a Pikej.

Za Teplice se představí dalas94 a Šragi a za Bohemians 1905 Valvi10 a Caster.

První “klubové” kolo turnaje je už v plném proudu, když jej 8. října odstartovaly týmy Sigma Olomouc a Slovan Liberec a o den později Bohemians Praha 1905 a Fastav Zlín.

Pokračovat ve čtení
Reklama

Ruik Football Talk

Reklama

Oblíbené