Hertha si i bez Daridy poradila s třetiligovým Braunschweigem
Hertha Berlín zavítala na půdu třetiligového Braunschweigu, se kterým si poradila 2:1. Vladimír Darida do zápasu kvůli zranění nezasáhl.
Hertha byla proti týmu ze třetí ligy jasným favoritem a hned od začátku bylo zřejmé, že si jde za vítězstvím. První gól vstřelili hosté ve 38. minutě a stálo to za to. Do odraženého balónu se opřel reprezentační obránce Plattenhardt, jenž se trefil nádherně do pravé šibenice.
Komplikace pro Herthu přišla v 81. minutě, kdy se po pěkné samostatné akci prosadil střídající Fejzullahu. Avšak tým z Berlína dokázal okamžitě odpovědět. Po centru za obranu našel Jastrzembski volného Ibiševiče, který ve skluzu zasouval balón do prázdné brány. Na další odpověď se již domácí nezmohli, z postupu se tak podle předpokladů raduje Hertha.
-
Chance Liga
Slavii čeká v létě obměna kádru. Odejdou lídři v čele s kapitánem
-
Chance Liga
Zavolejte psychologa! Fanoušci Slavie reagují na vyloučení kapitána Bořila
-
Hokej
Vzniká nová hokejová velmoc? Uzbekistán válcuje mistrovství světa, střílí přes dvacet gólů za zápas
-
Chance Liga
Třaskavý souboj o brankáře. Slavia chce Spartě vyfouknout reprezentanta












