Hašek by mohl zamířit do Slavie. Přestup by dával smysl pro všechny strany

Rebelující záložník Martin Hašek by mohl ze Sparty údajně zamířit do pražské Slavie. S odvoláním na několik zdrojů o tom informuje renomovaný fanouškovský účet Pepi Bican.

Zdroj: sparta.cz

Záložník Martin Hašek před rokem vybíral z několika nabídek. Zájem projevila jak Sparta, tak Slavia. Hašek si nakonec vybral mateřskou Spartu, která na něj měla předkupní právo.

Zatímco na jaře se rozkoukával, na podzim už patřil ke klíčovým hráčům Sparty. O to více překvapující bylo, když po nabídkách z maďarského Ferencvarose a izraelského Maccabi Haifa odmítl se Spartou odcestovat na soustředění a obratem byl přeřazen do B týmu.

Jednání s izraelským klubem se nakonec finalizovala a Hašek byl před podpisem smlouvy. Tu ale odmítl s požadavkem vyššího platu. Nepochopitelný krok možná začíná nabývat na významu. O Haška se totiž údajně začala zajímat mistrovská Slavia. Informaci přinesl jako první přinesl facebookový účet Pepi Bican, který informuje o dění ve Slavii a patří mezi nejdůveryhodnější fanouškovské profily.

Trenér Trpišovský se dlouhodobě netají velkým sympatiím k Haškovu hernímu stylu. Cení především jeho vyvážené defenzivní a ofenzivní schopnosti. Slávistický trenér zároveň nedávno avizoval, že na pozici číslo “6” postrádá po odchodu Tomáše Součka vhodné hráče. Navíc se zranil právě aspirant na post ve středu zálohy Ladislav Takács.

Prodeji by se údajně nebránila ani Sparta: “Od začátku jsme deklarovali jasnou cenu, za kterou jsme ochotni ho pustit, a ta trvá. Jsme nadále otevřeni odchodu, ale musí být splněny naše podmínky,“ řekl na tiskové konferenci sportovní ředitel Sparty Tomáš Rosický.

Na kolik se tyto spekulace ukáží jako pravdivé, ukáže až čas. Jisté ale je, že jistý smysl by tento přestup dával pro všechny strany. Sparta by se zbavila rebelujícího záložníka a něco za něj utržila, Slavie by získala po fotbalové stránce velmi kvalitního hráče a sám Hašek by se vyhnul hraní ve třetí lize a nadále by působil na nejvyšší úrovni.

Mohlo by vás zajímat

Komentáře

  • Možná by měl pro výstrahu hnít v béčku. 400tis je mu evidentně. Docela by mě zajímalo kolik si řekl v Izraeli a kolik by mu jako byla ochotná dát Slavia.

  • Ani hovno, buď prodat do zahraničí a to za velmi slušný peníze, slušně nastřelených anebo nechat běhat po Stromovce. K zápasům bych ho nepustil ani za B. To co udělal je naprosto bezprecedentní a nesmí se to vyplatit ani trochu. Sparta teď nesmí ustoupit, ať už to má Haška zničit nebo ne. Sparta se snaží vypadat a chovat lidsky a já to celkem i vítám, nicméně v téhle kauze je jakékoli obměkčení nepřijatelné.
   FUCK OFF Hašek

 1. Svoji logiku tahle dedukce má, zajímaly by mně jeho opravdové pohnutky. Z kusých informací to vypadá, že mu hráblo, nebo mu jde o prachy, či si myslí, že ve Slávii bude víc vidět?

   • Ne, žebráci jste vy. Majitelé vám utekli a musela vás od sestupu zachránit čína. Od nás prchají jen krysy.

    • Ty můžeš být rád, že Křetinský je tak blbej, že mu je jedno, co se za jeho prachy ve Spartě děje a že ji má jako vylepšení svého portfolia. Jinak by sbalil kabelu a táhl taky.

     • Jenomže Kretinsky má prachy, šašci z edenu neměli ani vyndru, a tak jim na zábavu dosly prachy. Kretinsky je magnat a porad ma vic peněz, než jsou číňani ochotny investovat do slavie. Ten si zadnou kabelu balit nebude. Penize, co investuje di nejúspěšnějšího českého klubu jsou pro ně, jako pro tebe tisicikoruny.

 2. Hašek je chytrej a za všem hledej ženskou nebo peníze.Uvidíte,že bude hrát jak z partesu.On by hrál i ve spartě,ale je tam nějaký problém,podle mne tam chybí takový týpek jak byl Řepka,Chovanec,prostě kápo,vůdce.A strašně špatně se běhá za 400sta,když tam někdo plance nohama za 4,5 mega.Škoda ho,moc dobrých záložníků nemáme.Zraní se Dočkal a Kanga a budem někde v půlce tabulky o obrana to nebude zvládat.

 3. Já se tomu Haškovi nedivím,co ho to napadlo tam vůbec jít?.Slavné časy sparty jsou nenávratně navždy fuč a jen pár najivních křiklounů si myslí,že se snad můžou dostat ještě na výsluní před Slávii. Slávka je určitě dobrá volba,my se o talentované hráče umíme dobře postarat,aby neměli myšlenky někam utíkat,jako v případě Sparty.

 4. Co by s ním dělali ve slávii. Podrazil Spartu, podrazil Haifu, vážně si fotbaloví experti ruiku myslí, že takového fotbalistu bude ještě někdo chtít, ještě k tomu slávia. A když nebudu počítat mizerný charakter, tak ani fotbalově moc schopností nemá.

  • O těch fotbalových expertech bych nepsal. Každý kdo umí psát se považuje za experta všeho druhu.

  • Vždyť tam mají už několik “charakterních” přeběhlíků – Stanciu, Hušbauer, Hovorka … Ve Slávii se na “páteř” nehraje.

   • Není to tím, že první dva zmíněné Sparta nechtěla a Hovorku pak poslala pryč ? Nikdo z nich nešel ze Sparty do Slavie s tím, že “jéééé, jsem najednou Slavista” 🙂

    A co takovej Vácha či Brabec, ti vám nevadili ?

  • Ve Slávii absence charakteru nevadí. Se Stanciem se taky dohodli už ve Spartě. Když smrdí lidé ve vedení, Tvrdík nechává vydělat zloděje – vlastizrádce Mynáře, estébáka Berbra a další, tak křivý Hašek partu nezkazí. Už jste zapomněli na losovačky poháru? Jste k smíchu sešívanci. Až to UEFA vyšetří, tak máte restart v třetí lize. 👍

 5. Celý Haškův klan je chorobně šetrný a na peníze. Brankář Hašek otevřel v Liberci sportovní prodejnu. Za nedlouho to zavřel. Nikdo tak pro neskutečnou drahotu nechodil. On si myslel že je slavný ale lidi jeho sláva nezajímala. To by snad pro drahotu zavřel i v Praze.

 6. Nechápu proč se denně píše o Spartě,která dávno nikoho nezajímá.Je to sice nadstandartně financovaný klub s rozpočtem ,který by vystačil Příbrami,Slovácku,Karviné nebo Opavě na 20 let.Výsledky žádné fotbalový projev tristní již několik let.Trenéři tam chodí,jak na pracák pro podporu a přesto se o tragikomedii s Letné pořád píše.Tam pište o Opavě,jak se žije za pár šupů to je umění přežít.Spartu ponechte svému osudu.

  • Nikoho nezajímá ? Tebe evidentně ano když to čteš a potom hloupě komentuješ . Tvoje peníze to také nejsou tak se nemontuj do toho jak je ve Spartě utratí . Výsledky jsou oproti minulosti slabší ale v Evropě se sem tam objeví na rozdíl od některých . Neobhajuji tu bídu co hrají ale to by třeba v Anglii takový MU nebo Arsenal , museli vzhledem k rozpočtům a výsledkům rozpustit .

  • Sparta má pořád nejvíc fanoušků v zemi, takže těma domněnkama, že nikoho nezajímá tady moc nemavej, protože každej pologramot, co má v českých klubech trochu přehled ví, že sparta zajímá dost lidí na to, aby se o ni psalo víc, nez o slavii nebo Plzni

 7. Mám za to, že u Haška reklamovala Sparta pokles fyzické formy (nejspíš zjištění přes ty jejich podprsenky) a tak si říkám, že pokud půjde do Slavie, kde jedou fyzický fotbal, může Hašek narazit tvrdě do zdi a bude rád na hostovačku v Mladí Boleslavi.

 8. Tak jak dnes čtu na Seznamu, klanu Hašku asi Hráblo. Dominik kritizuje Babiše a pak by chtěl v jeho vládě přerozdělovat penize pro hokej a nejmladší místo toho aby jako chlap přišel a řek, že chce jít ze Sparty tak se chová jako rozmazlený ditě? Jo hold někdo se prodá svou čest za pár peněz?!!
  Ze Sparty bych ho okamžitě vypráskal a ne ho dát do B!

  • To by těch 10 míčů musela dát Sparta…a ještě každý měsíc. Takového klauna tam nechci 😀 Ať si to hezky frajer vyžere v Béčku a pak ať hraje třeba za Slavoj Vyšehrad 🙂

 9. Mě to smysl nedává, já bych ho nechal dusit v B-čku a Váchu bych speciálně motivoval, aby ho denodenně dusil, hovado jedno arogantní. A samozřejmě až do konce smlouvy. Tyto prachy za něj bych odepsal, v poslední době byly podstatně horší ztráty.

 10. Ať táhne krysa jedna, jméno Hašek pro mě neexistuje ve spojení se Spartou, osobně bych ho nechal dokopat smlouvu na lavičce B týmu. Čurak jeden.

 11. Tak logiku to má. Ve Slávii si může zahrát ligu mistrů s Barcelonou, Bayernem, AC, nebo třeba s Liverpoolem. Ve Spartě má tak akorát šanci dostat nařezáno od Subotice, Rostova, Malmo, Hackenu, nebo třeba od nějakých neznámých Turků!

  • Jste mistři Vesmíru, co? Po jedné lepší sezóně. No, my si počkáme, nezapomeň, kdo jde nahoru, půjde zákonitě i dolů a až vás budeme míjet, všechny tyhle namyšlenecké kecy vám pak vmetem. I když, polovina z vás “kovaných” Slávistů, před několika měsíci ještě zarytých Plzeňáků už bude dávno v jiných dresech :-))

   • Přesně tak. Je to koloběh a my máme mladé mužstvo. My jsme hráli taky čtvrtfinále EL a není to tak dávno. Sice LM je už historie, ale za to jsme tu Barcu porazili.

    • Jo, jednou jste Barcu porazili. 1:0, náhodou! Naposledy jste s Barcou hráli v roce 1999 a dostali jste potupného bůra! A ještě jste to svedli na rozhodčí!! Tenhle nářez nezmiňuješ proč? Ze skromnosti?!

     • Dovětek. Vážně zbožňuju, jak Sparťani neustále vytahují, koho že to kdy porazili. Že to ale bylo v minulém tisíciletí, to jaksi neuvádějí! Stejně, jako neuvádějí, že v posledních asi 16 letech, si s nimi (až na jednoroční výjimku) vytře zádel úplně každý!!!!

     • 883ccm : neboj, ono si to sedne 🙂 , když to Vám sparťanům stačí 🙂 tak si ho poslouchejte : Váš problém 🙂

   • A vy jste snad nebyli mistři vesmíru ? A povýšenecké kecy jste měli celou dobu. Dokonce i ve chvíli, kdy se vám to sralo pod nohama a přišel problém s CEFC. To jste se raději zaměřili na problémy sponzorů Slavie než na vlastní problémy. Těch posměšných sparťanů na oficiálním FB Slavie bylo docela dost.
    Tak bych tady brzdil s těma slovama. A mimochodem, nás neminete, protože jste docela dole a dokud tam budete mít ten ancábl, co má Spartu jako hračku, tak nahoru jen tak nepujdete. Kdyby Křetinský to neměl jen na zlepšení svého postavení a portfolia, tak se máte lépe a není liga jen o tom, zda bude druhá Plzeň či někdo jiný.

    • Tak to, že vás mineme cestou vzhůru je naprosto jisté, to je jistota, jakože zítra vyjde slunce. Je to jen otázka času, možná rok, dva, možná pět let, ale dojde k tomu. Historie se opakuje neustále a ve všem. Před pěti léty vám jen neschopnost Sigmy v posledním zápase zachránila první ligu, na stadión vás chodilo pět a půl a teď vylézáte z kanálů po tisících. No dobře, užijte si to, pro vás už bude jen hůř.

     • Máš něco konstruktivního :), nebo ono si to sedne nebo uvidíme :). Prostě jste k smíchu jako jsme byli dříve my. Rozdíl pouze v penězích. My jsme je neměli a hráli jsme hovno , vy je máte a hrajete taky hovno,ale pouze hledáte chyby u jiných. Kdepak hoši, “Křetínského kabela ” se našla a bylo v ní HOVNO 🙂

     • Ty chceš něco konstruktivního a tady meleš trapně pořád dokola “sedne”, “uvidíme”, “kabela”. Začni u sebe laskavě, ano?
      A pro mě jste v té době k smíchu nebyli, prostě se sešlo víc negativních věcí dohromady, to se stává, tomu jsem se nesmál. Směji se jiným věcem, např. převlíkačům dresů podle toho, komu se aktuálně daří, proto bytostně nesnáším fotbalový kroužek Plzně.
      A že to zdaleka není jen o penězích ví i malé dítě. Kdyby to bylo jen o prašulích, tak např. Real a Barcelona v domácích soutěžích neprohrají jediný zápas.

     • Pro :883ccm
      Slova “uvidíme” nebo si to “sedne” jsou oblíbená slova velkého sportovního manažera Rosického ty znalče 🙂 🙂 a já když ho poslouchám tak si říkám ” výborný fotbalista to byl, ale mluvit se nenaučil ” 🙂 🙂 🙂 🙂

     • Pro: Pepe
      Řekl to a co má být? Děláš, jako by to říkal denně v každé druhé větě. Co ta hlásná trouba ve Slávii – Tvrdík? Ten nikdy nic neřekl nebo nenapsal špatně nebo nevhodně? Mám se snížit na úroveň popichovačů a dohledat to? Ale pokud to byl středobod Tvého vesmíru a zcela Tě to uspokojilo, tak je vše v pořádku a přeji Ti to 🙂

     • 883ccm : neboj, ono si to sedne 🙂 , když to Vám sparťanům stačí 🙂 tak si ho poslouchejte : Váš problém 🙂

     • pro 883-Tiskovka SK SLAVIA PRAHA 🙂
      Perfektně, profesionálně zvládnutá TK. Naprosto odlišné úrovně proti tomu co nabízejí tuzemské kluby. Vysvětleno vše, včetně vize do budoucna, kam by měla Slavie směřovat. Díky celému vedení SKS za to co pro nás dělají. Já se tak těším,už ať to začne..

  • To, ze si Slavia 1x zahrala lm proti Barceloně neznamena, že ji bude hrat ještě někdy v existenci klubu 😀 Souček, kterej tam tahal ty hadry jako Hilál, Zeleny, Fridrich, už je pryč, takže je Slavia opět průměrným klubem. A nechápu proc by nejaky klub stal o Haška, když se vi, jak neprofesionalne se chova ke svym chlebodarcum. Podrazil Spartu, podrazil Haifu, tak pric by nemel podrazit Slavii, az se ozvou bruggy. Hasek je stejně k nicemu, v jednom zapase se omylem 2x trefil do branky a ne vlastní, a už by měl být dobrým hracem?

 12. Kdo se muze Haskovi divit?? Ja bych s tou bidou taky nikam neletel 😉 Tam to musi byt tedy masakr,kdyz k nim nejen ze nechteji chodit kvalitni hraci,ale dokonce odtamtud utikaji :)) Rosickeho bych jako slavista pochvalil,pekne to tam rozes.. ,ale nejvetsi nas pritel je Dan Kretinsky,to je BOREC 🙂

 13. Ach jo tady je zase trumpet ze slavie ty jejich komenty to je sranda číst…Ten pad bude hodne bolet az tam čínan zavre kohout a Tvrdik vezme co zustalo a pujde zase o dum dál.Haška bych jim klidně prodal čím víc tam bude takovejch rovnejch fotbalistu tim lepe a ono se ani nelze divit že ho tam chtějí vždyt Tvrdík to je take jeden veliky křivak

   • Jasně, utěšuj se tím jak je Sparta špatná a přitom přehlížej jaká parta si že Slávie udělala dojnou kozu. Myslíš že vědí v Číně, že Tvrdík posílá přes Slávii malou domu, tím že přeplácí hráče z jejich peněz, dle Mynářových instrukcí? Zboří ten křivý domeček z karet UEFA, nebo číňan? 🤔

    • Kdyby se tak dělo, jak tady píšeš tak Tvrdík už nežije. Čína si svoje investice chrání o tom strach nemám 🙂 🙂 🙂 . Co Sparta, majitelé na Kypru 🙂

  • To je jednoduché, ozve se ti přes agenta Nezmar a nabídne podpisový bonus z čínských peněz. Když máš mizerný charakter jako Stanciu, nebo Hašek, tak je útěk že Sparty na světě. Vám vážně nevadí, že přestupy se na Slavii pečou s Mynářem? 😂 Kdysi se dalo vážit si slávistů jako rivalů, ale teď jste vážně žumpa.

   • Jasně, hlavně že Vaše peníze jsou čistý 🙂 Prodat si sám sobě pozemek je taky světový unikát 🙂 Charakter, ten vy jste nikdy neměli tak si zámět před svým prahem 🙂 🙂

  • Zajímavé jak tady všichni slávisti píšou že utíkají hráči ze Sparty, ale ať si vzpomenou co jim nedávno provedl Deli ( myslím že on )

   • Asi máš velký přehled o Slávce. Odchod Deliho a Haška je trošku rozdílný. Doporučuji si to ověřit. 🙂 🙂

    • Utekli jiní – Ngadeu, Luftner, Bucha…. je nesmysl se tu vysmívat jeden druhému že mu někdo utekl.

 14. Hašek měl v prosinci prořizlou hubu kdy před některými spoluhráči řekl něco ve smyslu – Jílek neni trenér pro Spartu do dnes nikdo neví co má hrát a rád bych i proto šel za hranice ! To co potom předvedl před odletem do Špaňalska a později při jednání v Izreali je nezkutečné a podělal si to u všech Sparťanu ! Kdyby v lednu veřejně řekl to co těm spoluhračum tak 100% by mu polovina fans zatleskala za odvahu a upřimnost a ta druhá slepě hájící duo nýmandu T.Rosický- Jílek by ho stejně odepsala ! Teď je nepřitelem všech Sparťanu !

 15. Jste všichni úplně vedle jsem od mala Slávistka.Nikdo nechápete že žádný sport co se týče peněz není fér.Každej hrabe pro sebe hráči a ty kolem dokola ještě víc. Ty co prachy mají si jich neváží a ty co je nemaj jako Bohemka 1905 jsou sice dole ale jsou alespon férovější tam se nemájí žádný prachy točit.Tam kde jsou budou pořád špinavý.ćau všichni Zdena

 16. Uvažujte malinko reálně. Chápu, že by se jim to ve Slávii líbilo, on Hašan cvrlikal s Trpišákem už když byl v Bohemce. Máte tam tedy trochu chybnou úvahu. On si Hašek tehsy nevybíral mezi oběma S, Sparta měla předkupní právo, protože to byl její odchovanec, vychovala ho.
  Kde tedy leží jeho srdce nevím a je mi to fuk! Kalkuloval až to přehnal a myslel že ho Sparta pustí aby něco dostala – chyba. Má smlouvu ještě rok a půl a Spartu nic netlačí a pan Hašek může leda zničit svoji kariéru! Já už ho jako fanoušek po tomhle nechci vidět na hřišti a nestavěl bych ho ani v Béčku. Proč by měl zabírat místo nějakému klukovi, který chce za Spartu hrát? Hezky s Béčkem trénuj a vzpamatuj se. Chceš do Slávie? ANO, ale je to přímá konkurence, takže cena pro Slávii je 60 mega a ať se ukážou kolik o Tebe stojí. Nejlepší by bylo ať vysmrádne kabina poslat ho na půl roku hostovat do Liberce nebo Teplic ať neztratí cenu a v létě ho prodat klidně té Slávii, ale ne méně než za 50 mega. Jinak ať kope rok a půl klidně tu třetí ligu. Jeho boj!

 17. Tak směju se tady rádobyslávistům co pred pár lety ani nevylejzali z děr, protože se styděli za klub. Teď žerou čínský nudle a machrujou na celou republiku. Chodilo jich 3000 na zápas a byli rádi. Taky vám připadá, že má Tvrdík šikmejší oči? Sparta teď možná není ideální, kauza Hašek toho budiž důkazem, ale já ji budu vždycky fandit i ve zlých časech. Křetinský je sice idealista obklopenej bandou fotbalových blbců, ale má ke Spartě vztah. Jinak by jí takhle dlouho nedotoval. Věřím, i když uz hodně dlouho, že se to zlepší. Slavia pustila výborné fotbalisty a doplatí na to. Titul udělá, ale příští sezonu…? Jinak Haška neprodávat. Základní plat a do konce smlouvy do béčka. Do Slavie rozhodně nepouštět!!! Sparta forever😉

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Oblíbené

Šok v Brightonu! Rozhodčí odpískal konec zápasu, podíval se na video a nařídil penaltu pro United

Manchester United zvládl zápas třetího kola Premier League, na hřišti Brightonu jen remizoval 2:2. Nutno ale říct, že nevyhrál zaslouženě, Brighton byl po celý zápas lepší, brankovou konstrukci nastřelil hned pětkrát.

Příbram proti Spartě nastoupí! Bude jí ale chybět 7 hráčů, nastoupí tak převážně junioři

Příbram se potýkala s velkými problémy, její řady totiž zužoval koronavirus. Hned 13 členů klubu bylo minulý týden pozitivně testováno, v pondělí se přidal jeden nový nakažený.

Roman Macek: Pirlo mi ohromně pomohl. Odejít do Lugana byla moje osobní volba

Český záložník Roman Macek prošel mládežnickými výběry slavného Juventusu Turín, kde zanechal velmi dobrý dojem. I když momentálně patří švýcarskému Luganu, tak Bianconeri stále vlastní práva na odchovance Zlína.