Spojte se s námi


Publikováno

dne

Hráči série FIFA z celého světa zasílají své nejlepší góly do nové rubriky Góly týdne z EA SPORTS FIFA 18. Z nich pak lidé z EA Sports vyberou deset nejlepších.

Namísto seznamu deseti nejlepších se vybere vždy nejpodařenější gól v různých kategoriích, jako jsou přihrávky, nejlepší hlavička, kreativní paráda atd.

Nejlepší góly listopadu 2017 doplněné o přezdívky hráčů, kteří je vstřelili a jméno fotbalisty.

Mistr El Tornada: Rico-Boy-1997, Cristiano Ronaldo

„Tento měsíc jsme byli svědky mnoha výtečných využití El Tornada, ale za ten nejlepší z nejlepších jsme vybrali tuto akci v podání hvězdy z obalu FIFA 18 Cristiana Ronalda. Po překonání několika bránících hráčů se Ronaldo vřítil do šestnáctky, vystřihl nejnovější parádu v sérii FIFA, s jejíž pomocí překonal posledního obránce, a nůžkami poslal míč nechytatelně do horního růžku branky.“

Dále pak cena za techniku: Adnan McMahon, Raheem Sterling – Cena za nejtroufalejší zakončení: Winkeydonker, Steven N’Zonzi – Ocenění za týmovou práci: Kyle Weber, Marco Asensio – Ocenění za krásnou hlavičku: Bizarreretribution, Paulo Dybala

Reklama

Oblíbené

Copyright © 2017-2024 RUIK Digital s. r. o. | Sportovní zprávy, výsledky, preview a tipy na sázení zdarma - Fotbal, Hokej, Tenis, Oktagon, UFC, Esport a F1. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře.