Spojte se s námi


eSport

Future stars jsou tady! V seznamu najdeme neskutečné karty Felixe nebo Martinelliho

Publikováno

dne

Hned po Headliners promu vydala EA nové promo, tentokrát Future stars. Jedná se o karty mladých hráčů, kteří mají potenciál být jednou nejlepší. V seznamu najdeme kupříkladu Felixe, Martinelliho, ale třeba i Greenwooda.

Nejdražší kartu má jedno Joao Felix. Mladý Portugalec je rychlý – 90 má výbornou střelu – 92, nahrávky – 87 i driblink – 92. Hodnota přes milion půl je ale dle mého názoru trochu moc.

Výbornou kartičku má i Gabriel Martinelli. Brazilec hrající v Arsenalu má výtečné atributy, 95 rychlost, 88 střela a 90 driblink, to jsou čísla hodná ikony. Na levé křídlo ale i na hrot ideální alternativa.

Největším překvapením je asi kartička Domingueze. Argentinec z Bologni má výborné atributy na pozici defenzivního záložníka, 88 bránění, 91 síla, 86 nahrávky, 83 driblink a 85 rychlost z něj dělají jednu z nejlepších karet na jeho pozici v Serii A.

Úplně nejlepším na této pozici je další hráč v dnešním seznamu, Tonali. 88 rychlost, 82 střela, 87 nahrávky, 88 driblink, 86 bránění a 91 síla, naprosto excelentní atributy tohoto Itala, jenž má celkové hodnocení 91.

Na závěr Kamara. Francouzský stoper je hratelný především díky výborné rychlosti – 81, slušně je na tom ale i síla – 85 a bránění – 87. Na obránce má navíc i nadprůměrně dobré nahrávky – 80 i driblink – 83.

Reklama

Oblíbené

Copyright © 2017-2024 RUIK Digital s. r. o. | Sportovní zprávy, výsledky, preview a tipy na sázení zdarma - Fotbal, Hokej, Tenis, Oktagon, UFC, Esport a F1. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře.