FORTUNA národní liga – před 25. kolem

Již se zdálo, že Opava a Příbram mají nakročeno do nejvyšší soutěže. Slezané si náskok drží, Příbram mírně ztrácí a šanci ještě mají celky na 3. až 5. místě, Pardubice, Hradec Králové a Třinec.

Fortuna narodni liga

 

Na sestupových místech stále vězí Vítkovice, s jedním zápasem k odehrání a Ústí nad Labem. Do bojů o udržení se však dostávají i další týmy Táborsko, Varnsdorf, také se zápasem k dobru a stále Frýdek-Místek.

25. kolo je rozloženo do dvou víkendových dní.

Sobota 28. 4. 2018

Olympia/10./-Sokolov/8./, domácí mají za sebou dvě trpké porážky a budou chtít vše odčinit v tomto kole. Hosté podávají nevyrovnané výkony a na hřištích soupeřů se jim nedaří.

Třinec/5./-Táborsko/13./, třinečtí se poslední zápasy dostali do dobré formy a stále mohou pomýšlet, při ztrátách celků před nimi, na postupové místo. Táborsku se nedaří a dostalo se do problémových míst tabulky, hrozících sestupem.

Vlašim/9./-Pardubice/3./, hosté drží třetí místo a čekají na ztráty druhé Příbrami. Pak by byla šance poskočit výše a zamýšlet se nad nejvyšší soutěží. Domácí musí ještě zabojovat, body k udržení by jim mohly ještě chybět.

Neděle 29.4.2018

Žižkov/11./-Ústí nad Labem/16./, Viktorce se příliš nedaří a dostala se do spodních pater tabulky, kde stále hrozí, při bez bodových zápasech ohrožení sestupem. Ústí je namočeno důkladně, přesto, že se občas podaří zabodovat.

Hradec Králové/4./-Frýdek-Místek/14./, oběma mužstvům se daří, domácí stále dorážejí na přední místa tabulky, hosté se odpoutali ze sestupových míst a tam se chtějí udržet.

Příbram/2./-Vítkovice/15./, domácí drží druhé postupové místo. Budou ještě dohrávat jeden zápas a při kvalitních výkonech, bez ztráty bodů, by postup neměl utéci. Vítkovice body potřebují, ale na příbramském hřišti to bude složité.

Varnsdorf/12./-Opava/1./, hosté se domácím vítězstvím znovu přiblížili k postupu, úplná jistota to ještě není. Chtějí bodovat i na hřišti soupeřů. Domácí se tlačí tabulkou výše, dobrými výkony a o body budou jistě usilovat znovu.

České Budějovice/6./-Znojmo/7./, bývalí ligisté, sousedi v tabulce, hrající již v klidném středu tabulky, by se mohli vrátit k dobrým výkonům a ukázat kvalitní fotbal s ligovou úrovní.

Nejvyšší ligová fotbalová soutěž láká a nižší, třetí nejvyšší soutěž leká. Proto je stále o co hrát a většina týmů se stále musí snažit bodovat. Celky, hrající již v klidu by měli dokázat, že jsou kvalitní týmy a je s nimi třeba počítat v příští sezoně na lepších postech

 

Mohlo by vás zajímat

Komentáře

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Oblíbené

Ján Greguš: Přestup do Minnesoty? Nevěděl jsem do čeho jdu, ale s odstupem času hodnotím své rozhodnutí velmi pozitivně

Devětadvacetiletý záložník Ján Greguš zaujal svými výkony v dresech Baníku Ostrava a Jablonce, odkud přestoupil do dánského klubu FC Kodaň. Rodák z Nitry se rozhodl v loňském roce opustit Evropu a zamířil do zámořské MLS, kde nastupuje za Minnesotu United.

Berbrova cesta k moci – díl 2. Vykonávači zla a nejvyšší krytí

Nechal si říkat Náčelník, Taťka, klaněli se mu lidé mnohem vzdělanější, chytřejší, kteří ve fotbale dosáhli na vysoké mety a proslavili ho po celém světě. Čím si Roman Berbr, osoba nepříliš vyspělého intelektu, hulvátského chování bez sociálních vazeb.

Obhájce titulu odstartuje nový ročník Ligy mistrů s nepříjemným Atlétikem Madrid: Preview a tipy na sázení

Bayern Mnichov po dlouhých měsících konečně prohrál! Ve druhém ligovém kole je zaskočil Hoffenheim, od té doby už ale zase mnichovský celek drtí jednoho soupeře za druhým. To Atlétiku Madrid se určitě nedaří podle představ, v aktuální sezoně jsou však stále neporažení!