Spojte se s námi

Serie A

Fiorentina přívítá svého souseda v ligové tabulce Torino

Publikováno

dne

Velmi zajímavý zápas nám nabídne středeční střetnutí mezi Fiorentinou a Torinem. Oba kluby letos dokázali získat 13 bodů a krom formy mají mnoho společného.

Fiorentina se v poslední době rozjela a dokázala zvítězit ve dvou posledních ligových zápasech, v nichž nastříleli hráči trenéra Stefana Pioliho 5 gólů.

http://gty.im/865121820

Torino skvěle odstartovalo, ale v poslední době se jim dvakrát nedaří. Velkou ztrátou jsou určitě dvě poslední ligové remízy s Veronou a Crotone. V posledním zápase pak prohráli s AS Římem 0-1.

Trenér Siniša Mihajlović navíc bude ještě stále postrádat trojici zraněných hráčů, mezi kterými jsou Joel Obi, Andrea Belotti a Lyanco.

http://gty.im/865050222

V 5 z posledních 6 ligových zápasů Torina padly minimálně 3 góly. V případě Fiorentiny se tak stalo v 6 z posledních 8 ligových zápasů.

A vzhledem k tomu, že v posledních 7 vzájemných duelech skórovali vždy oba týmy, věřím že je tato sázka opět velmi vhodná.

Co se týče favorita zápasu, tak tím by měla být Fiorentina, která prohrála pouze 2 z posledních 24 domácích zápasů v Serii A a s Torinem neprohráli ani jeden z posledních 6 domácích vzájemných zápasů. Osobně však vidím pro tento zápas nejvhodnější remízu.

Reklama

Oblíbené