Spojte se s námi


eSport

Finále Spring Sweet Spring končí výhrou Forze. Sinners si odnáší 4000 dolarů

Máme za sebou první ze tří turnajů Spring Sweet Spring, Forze si ve finále poradili výsledkem 2-1 s týmem EPG Family. Sinners vypadli ve čtvrtfinále s týmem Furia.

Publikováno

dne

Máme za sebou první ze tří turnajů Spring Sweet Spring, Forze si ve finále poradili výsledkem 2-1 s týmem EPG Family. Sinners vypadli ve čtvrtfinále s týmem Furia.

Zdroj: Playzone

Do finále turnaje Spring Sweet Spring nastupoval tým EPG Family jako jasný favorit. Pokud neznáte EPG Family, tak ještě před pár týdny vystupovali jako Ex-Winstrike nebo také Winstrike. Hned první mapa nám ale napověděla, že zápas nebude jednoznačný.

První mapu volili EPG, kteří si zvolili Overpass, tato mapa spíše favorizuje CT stranu, proto si ForZe vybrali, že na ní chtějí začínat, bohužel pro ForZe se tady ukázalo, že EPG Family Overpass umí a v první polovině vyhráli 9-6. A to i přes to, že hráli za statisticky horší stranu.

Po změně stran přišla dvě vyhraná kola od EPG, stav byl 11-6 a první mapa vypadala jako rozhodnutá. Pak ForZe zvládli uhrát ještě 7 kol, ale na výhru to nestačilo. První mapu tak brali EPG skórem 16-13.

Druhou mapu si zvolili ForZe, jejich volbou byla Mirage, stranu tedy volili EPG, kteří samozřejmě brali CT stranu, která je zde jasnou volbou, průměrný výsledek poloviny je zde 9-6 pro counter teroristy.

Bohužel pro EPG se jim první polovina vůbec nevydařila a do druhé poloviny šli s deficitem jednoho kola. Druhé polovině dominovali ForZe, kteří nechali svým soupeřům pouze 3 kola. 2. mapa tak šla pro Forze rozdílem šesti kol.

Tak se šlo na decider, kterým byla mapa Dust II, kde zápas po první polovině vypadal jako rozhodnutý, protože ForZe zvítězili 10-5 v první polovině, v druhé polovině ForZe vedli už 15-11, EPG se však podařilo poslat mapu až do třicátého kola, v němž naneštěstí pro EPG brali vítězství Forze, kteří si tak zajistili postup na LAN Sweet LAN a 44 tisíc dolarů.

Mimo jiné se tohoto turnaje zúčastnil i nejlepší český tým, kterým jsou Sinners. Sinners zde dokázali porazit s týmy jako Apeks, Young Ninjas, Extra Salt a Lyngby Vikings.

Ve čtvrtfinále Sinners bohužel nestačili na 7. tým světa podle HLTV žebříčku, se kterým sice dokázali urvat jednu mapu, ale na postup to nestačilo. Sinners si tak po prohře s Furií odnesli odměnu ve výši čtyř tisíc dolarů, což je přibližně 85 000 korun.

Zdroj: HLTV

Reklama

Oblíbené

Copyright © 2017-2024 RUIK Digital s. r. o. | Sportovní zprávy, výsledky, preview a tipy na sázení zdarma - Fotbal, Hokej, Tenis, Oktagon, UFC, Esport a F1. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře.