Spojte se s námi


eSport

FIFA 23: Kteří hráči získali největší upgrade své karty?

FIFA 23 je za rohem, společnost EA Sports pomaluje odtajňuje ratingy hráčů. Hráči s nejvyšším hodnocením už jsou známy, my se dnes ale podíváme na hráče, kteří zaznamenali nejvyšší skok ve svém hodnocení.

Publikováno

dne

FIFA 23 je za rohem, společnost EA Sports pomaluje odtajňuje ratingy hráčů. Hráči s nejvyšším hodnocením už jsou známy, my se dnes ale podíváme na hráče, kteří zaznamenali nejvyšší skok ve svém hodnocení.

10. Djed Spence – Tottenham – 75 (+10)

Djed Spence zaznamenal velký skok ze 65 na 75. Pravý wingback měl velký podíl na postupu Nottinghamu do Premier League, a vysloužil si tak přestup do Tottenhamu.

9. Wilfried Singo – Turín – 76 (+10)

O 10 bodů poskočil i Wilfried Singo. Díky skvělé sezóně v Turíně spoluhráč Davida Zimy vystřídal stříbrnou 66 kartu za zlatou 76 kartu.

8. Nico Schlotterbeck – Dortmund – 82 (+10)

Posledním hráčem, který získal desetibodový upgrade, je Nico Schlotterbeck. Po vynikající sezóně ve Freiburgu si mimo jiné vysloužil i přestup do Dortmundu.

7. Castello Lukeba – Lyon – 76 (+11)

Před minulým ročníkem neznámý hráč, po uplynulé sezóně 19letý talentovaný stoper, který odehrál takřka celou sezónu za Lyon a dal i 2 góly. Ve FIFA 23 poskočí o 11 bodů.

6. Fran Navarro – Gil Vicente – 75 (+12)

Velký skok zaznamenal španělský útočník Fran Navarro. V portugalském celku Gil Vicente nastřílel 16 ligových gólů a z ratingu 63 poskočil na 75.

5. Nicolo Casale – Lazio – 76 (+12)

Italský stoper byl touhle dobou minulý rok bronzovým hráčem. Po skvělé sezóně ve Veroně a přestupu do Lazia si však vysloužil zlatou kartičku a rating 76.

4. Vitinha – PSG – 79 (+12)

Vitinha je jednou z několika posil PSG. Po vydařené sezóně v Portu jeho rating poskočil ze 67 na 79.

3. Warmed Omari – Rennes – 75 (+13)

Warmed Omari je čtvrtým francouzským obráncem v první patnáctce hráčů, kteří nejvíce poskočili v ratingu. 22letý stoper byl jedním z klíčových hráčů Rennes a poskočil z bronzové 62 kartičky na 75.

2. Tino Livramento – Southampton – 75 (+14)

Livramento prožil průlomovou sezónu v Southamptonu a je za to také náležitě oceněn. Je druhým největším skokanem ve FIFA ratingu a ze 61 hodnocení poskočil na 75. Bohužel si v dubnu poranil vazy v koleni a do konce roku jej zřejmě na hřišti neuvidíme.

1. Hugo Ekitike – PSG – 76 (+15)

A jsme ve finále, hráčem, který se za rok nejvíce zlepšil, je Hugo Ekitike! 20letý fotbalista Rennes si bilancí 10+4 vystřílel přestup do PSG, kde má šanci hrát po boku velkých hvězd. A zároveň už i jeho karta ve Fifě bude o něco použitelnější, když poskočil o 15 bodů.

Zdroj: EA Sports

Reklama

Oblíbené

Copyright © 2017-2024 RUIK Digital s. r. o. | Sportovní zprávy, výsledky, preview a tipy na sázení zdarma - Fotbal, Hokej, Tenis, Oktagon, UFC, Esport a F1. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře.