Fantastické gesto Cristiana Ronalda? Své hotely měl proměnit v nemocnice, vše je ale jinak!
Můžeme si myslet o Cristianu Ronaldovi cokoliv, ale jedna věc se mu upřít nedá. Má velké a dobré srdce. To měl dokázat i nyní, když do Evropy ve velkém dorazil nový koronavirus, který již ovlivnil životy vesměs ve všech státech na Starém kontinentu. Jenomže informace, kterou šířila i španělská Marca, byla nakonec lživá.
Díky svým fotbalovým dovednostem si Cristiano Ronaldo dokázal vydělat obrovské peníze. Nicméně už mnohokrát dokázal, že si je nenechává pouze pro sebe. Pomohl totiž již mnoha lidem a nemalé jmění věnoval či poskytl na charitativní účely nebo pomoc potřebným.
I proto zněla důvěryhodně zpráva, že své hotely nyní bude přebudovávat na nemocnice. Jako bonus pak měl zaplatit za práci lékařům a obecně zdravotnickému personálu. Navíc pak všem pacientům jejich léčbu, která nemusí být pro každého finančně dostupná.
Jenomže vše je jinak. Ukázalo se, že informaci poskytl médiím Ronaldův bývalý švagr Edgar Caires, který ji následně vzal také zpět. Na druhou stranu nutno podotknout, že Portugalsko zatím virem tolik zasaženo nebylo, tudíž by to prozatím nebyla potřeba.
-
Chance Liga
Jsi spokojenej, Jindřichu? Slavia skončila v poháru a fanoušci opět zuří
-
Hokej
Pech ostře pálí do trenéra Čiháka: Dělal z nás blbce! Musí mít kouč odehráno?
-
Chance Liga
Trpišovský chtěl do Slavie přivést držitele Zlatého míče. Myšlenka tam byla, přiznal Nedvěd
-
Chance Liga
Zahodili jsme celou sezonu! Fanoušci Viktorie kritizují vypadnutí i trenéra Hyského












