Evropská liga: Král čeká na premiéru, Schick i Vaclík vyhráli
Ve čtvrtek krom hráčů Sparty vstoupilo do skupinové fáze Evropské ligy i několik dalších českých reprezentantů. Jak si vedli Tomáš Souček, Patrik Schick nebo Tomáš Vaclík?

Zdroj: West Ham United
Ve čtvrtek krom hráčů Sparty vstoupilo do skupinové fáze Evropské ligy i několik dalších českých reprezentantů. Jak si vedli Tomáš Souček, Patrik Schick nebo Tomáš Vaclík?
West Ham svůj historicky první zápas v Evropské lize zvládl vítězně. Zasáhl do něj pouze jeden Čech, Vladimír Coufal i Alex Král totiž zůstali pouze na lavičce. Výhru 2:0 zařídily góly Michaila Antonia a Declana Rice.
Patrik Schick si proti Ferencvárosi zahrál 23 minut. Jeho spoluhráči museli otáčet nepříznivý vývoj utkání, nakonec ale domácí favorit vyhrál 2:1 díky trefě talentovaného Floriana Wirtze.
Úspěšný vstup do pohárové sezóny má v nohách též Tomáš Vaclík. Brankářská jednička české reprezentace pomohla k výhře Olympiakosu nad belgickými Antverpy 2:1, rozhodující gól padl až v 87. minutě.
Sparta remizovala na hřišti Brondby 0:0, jak si ale vedl favorit z Lyonu? Zápas na půdě skotských Rangers FC zvládl, výhra 2:0 jej poslala do čela skupiny.
Z překvapivých výsledků stojí za zmínku prohra Lazia Řím s Galatasaray Istanbul 0:1, remíza Lokomotivu Moskva s Marseille 1:1 nebo prohra Spartaku Moskva s Legií Varšava 0:1 na domácí půdě.
Druhé kolo skupinové fáze se hraje za dva týdny.
Zdroj: UEFA
-
Chance Liga
Jsi spokojenej, Jindřichu? Slavia skončila v poháru a fanoušci opět zuří
-
Hokej
Pech ostře pálí do trenéra Čiháka: Dělal z nás blbce! Musí mít kouč odehráno?
-
Chance Liga
Zahodili jsme celou sezonu! Fanoušci Viktorie kritizují vypadnutí i trenéra Hyského
-
Chance Liga
Trpišovský chtěl do Slavie přivést držitele Zlatého míče. Myšlenka tam byla, přiznal Nedvěd













