Reklama

Entropiq Prague vyhrává 1. Tipsport COOL ligu, Enterprise bere stříbro, eSuba bronz

Tipsport COOL liga vyvrcholila tento víkend kvartetem finálových zápasů. Organizace Entropiq, respektive jejich pražská sestava, navázala na své skvělé výkony ze základní části a došla si pro vítězství bez jediné porážky. Toto se prozatím nikomu nikdy nepodařilo a jedná se tak o unikátní rekord.

Zdroj: Tipsport COOL Liga – Playzone

Vrchol jarní sezóny přinesl sérii na tři vítězné zápasy. Enterprise, kteří se dostali do finále poté, co porazili eSubu, nedali nic náhodě a zkusili své štěstí na mapě Dust2.

Zelení reprezentanti týmu Martina Kabrhela ovšem potvrdili své zkušenosti ze zahraničních turnajů a přejeli své soupeře 16:7. Na druhé mapě pak odevzdaní Enterprise jasně odpadli a prohráli 3:16.

Vše pak dovršila mapa Vertigo, kde Entropiq opět zaúřadovali a vyhráli jednoznačně o osm bodů. Nejlepším hráčem utkání se pak stal Lukáš „capseN“ Koláčný, vycházející česká hvězda.

V utkání o třetí místo pak eSuba porazila 2:0 Sampi. Ti tak i přes začáteční obměny dokázali vyválčit alespoň čestné 4. místo a 20 000 Kč.

Esuba si na své konto připsala 30 000 Kč a Enterprise 50 000 Kč. Entropiq jako jediní získávají 100 000 Kč a k tomu postup na BLAST Showdown Fall.

Reklama

Mohlo by vás zajímat

Komentáře

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Oblíbené