Spojte se s námi


eSport

EMEA Masters: Velká škola pro BRUTE. Entropiq začali nadějně

EMEA Masters započala svoje letní dobrodružství, kde se šestnáct týmů pokusí proklouznout do hlavní fáze. Do hry vstoupily i dva české týmy.

Publikováno

dne

EMEA Masters započala svoje letní dobrodružství, kde se šestnáct týmů pokusí proklouznout do hlavní fáze. Do hry vstoupily i dva české týmy.

Tradiční turnaj pro nejlepší evropské týmy druholigového sledu – EMEA Masters, rozehrálo svoje letní dějství. Do sledovaného turnaje zasáhli v pondělí také dva české týmy – Entropiq a BRUTE.

Očekávání byla různá. Zatímco český šampion Entropiq přišel na turnaj s úlohou navázat na účast eSuby v hlavní fázi turnaje, vicemistr BRUTE spíš chtěl získat cenné zkušenosti.

Jako první do hry zasáhli hráči BRUTE, kteří hned na úvod dostali favorizovaný celek z Francie – Team GO. Pokud někdo očekával, že by se třeba i české dvojce podařilo šokovat francouzskou trojku, ten se šeredně spletl.

Kvalitativní rozdíl mezi oběma celky byl doslovně gigantický. Favorit hrál přesně to, co potřeboval, a i přes sympaticky hrající BRUTE svému soupeři nedovolili prakticky nic.

Zatímco BRUTE nedokázali poté zdokonalit svoji hru a postupně s velkými rozdíly prohráli i zbylé dva zápasy ve skupině (Diamond Esports a Anubis Gaming), Entropiq si vedli o poznání lépe.

První zápas Entropiqu proti turecké trojce FUT Esports sliboval víc akce. Entropiq dokázali s dalším favoritem kvalifikace držet po většinu zápasu krok, bohužel některé nedostatky a přesnější hra soupeře nakonec českého mistra stála vítězství. Přesto Entropiq mohli být víceméně spokojení i vzhledem ke složení skupiny, kde český tým měl větší šance na úspěch.

Výhry nad 7AM Esports a White Esports daly českému šampionovi skvělou výchozí pozici do dnešního druhého kola. Cílem Entropiqu bude nyní zužitkovat dvě výhry, poprat se s FUT i o první místo a vyhnutí se střetu s Team GO v sérii o postup.

Zdroj: EMEA Masters, Hitpoint, Leaguepedia

Reklama

Oblíbené