Spojte se s námi


Ostatní

Elm po úspěšné operaci – Kalmar FF chce prodloužit smlouvu

Publikováno

dne

Opora fotbalového týmu Kalmar FF, Rasmus Elm, je po úspěšné operaci. Bývalý reprezentační záložník byl od dubna 2017 bez zápasu a bojoval se zraněnými třísly.

Nyní je po úspěšné operaci a jeho mateřský klub neváhá s podepsáním prodloužení jeho smlouvy. Jak řekl sportovní ředitel Kalmar FF Thomas Andersson Borstam:

„Absolutně to chceme udělat. Nebojíme se, protože mnoho dalších hráčů, kteří absolvovali stejnou operaci, úspěšně pokračovali ve své kariéře. Letos už určitě do zápasů nenastoupí. Teď se bude muset po operaci věnovat rehabilitaci, ale jak Rasmus, tak i my chceme, aby se rozhodně vrátil a doufáme, že se vrátí a obleče opět na sebe červený dres a ukáže jak dobrý fotbalista je.“

Rasmus Elm v letošním roce nastoupil jen do 3 zápasů, loni nastoupil do 18.

Rasmus Elm se vrátil z ruské CSKA Moskva zpět do švédské Allsvenskan v sezóně 2015 po velkých problémech s břichem. Již předtím oznámil svůj konec v reprezentaci.

Rasmus Christoffer Elm (1988, Kalmar, Švédsko) je švédský fotbalový záložník a bývalý reprezentant, v současnosti hráč klubu Kalmar FF. Mimo Švédsko působil na klubové úrovni v Nizozemsku v klubu AZ Alkmaar (2009-2012) a Rusku v CSKA Moskva (2012-2015).

Reklama

Oblíbené

Copyright © 2017-2024 RUIK Digital s. r. o. | Sportovní zprávy, výsledky, preview a tipy na sázení zdarma - Fotbal, Hokej, Tenis, Oktagon, UFC, Esport a F1. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře.