Spojte se s námi


eSport

EA SPORTS žebříček top 100 fotbalistů nové hry FIFA 18 | 10-1

Publikováno

dne

EA PORTS odkryl dalších 10 fotbalistů ze stovky nejlépe hodnocených hráčů nové hry FIFA 18, která dnes oficiálně vychází. Nyní vám již představíme top 10 nejlepších fotbalistů světa.

Nejlepším hráčem ve hře FIFA 18 se stal s celkovým hodnocením 94 Cristiano Ronaldo a spolu s ním se v první desítce umístili i jeho další dva spoluhráči z Realu Madrid. Na 7. místě skončil nejlepší obránce ve hře Sergio Ramos a na 9. místě se umístil zase nejlepší střední záložník Toni Kroos.

Nejlepšího brankáře ve hře FIFA 18 má Bayern Mnichov, kde stráží svatyni Manuel Neuer. Hned za ním se na 6. místě umístil jeho spoluhráč Robert Lewandowski. Druhé místo obsadil s celkovým hodnocením 93 Lionel Messi a hned za argentinského útočníka se zařadil nejdražší hráč světa Neymar.

10. GONZALO HIGUAÍN

9. TONI KROOS

8. EDEN HAZARD

7. SERGIO RAMOS

6. ROBERT LEWANDOWSKI

5. MANUEL NEUER

4. LUIS SUÁREZ

3. NEYMAR

2. LIONEL MESSI

1. CRISTIANO RONALDO

Reklama

Oblíbené

Copyright © 2017-2024 RUIK Digital s. r. o. | Sportovní zprávy, výsledky, preview a tipy na sázení zdarma - Fotbal, Hokej, Tenis, Oktagon, UFC, Esport a F1. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře.