Dvořák o svém zranění: Od loktu dolu je ta ruka mrtvá. Myslím si, že rameno bude v pohodě, ale v loktu něco bude
David Dvořák prohrál v UFC podruhé v řadě, nestačil na bývalého šampiona Rizinu Manela Kapeho. Ten mu v prvním kole zranil ruku a Dvořák nyní popsal, jak na tom zdravotně je.


David Dvořák prohrál v UFC podruhé v řadě, nestačil na bývalého šampiona Rizinu Manela Kapeho. Ten mu v prvním kole zranil ruku a Dvořák nyní popsal, jak na tom zdravotně je.
V souboji o první desítku muší váhy UFC vyhrál Manel Kape, který na body porazil českého borce Davida Dvořáka. Ten v závěru prvního kola vydržel bolestivou páku, která jej poté limitovala do zbytku souboje.
Kape nasadil Dvořákovi kimuru a ten opravdu dlouhou dobu v bolestech držel, ačkoliv fanoušci se obávali, že to jeho ruka zkrátka nevydrží.
Nakonec vydržela a Dvořák dokonce mohl pokračovat v boji, bylo ale jisté, že v pořádku není a noc po zápase nebude příliš spojena se spánkem.
Fanoušci tak čekali na informace, jak na tom zdravotně Dvořák bude. Nyní v rozhovoru pro Kaocko.cz potvrdil, že dobré zprávy nemá.
„Čeká mě magnetická rezonance, pak budu vědět víc. Ruka ale nefunguje. Myslím si, že rameno bude v pohodě, ale v loktu něco bude.
Rameno cítím, ale hodně mě bolí loket, jestli mi tam praskla kost, nevím. Od loktu dolu je ta ruka mrtvá,“ řekl v rozhovoru.
Nyní je tak před ním rekonvalescence a do dalšího zápasu si bude muset pořádně odpočinout. Věřme, že si při svém návratu vybere i trochu štěstí a vrátí se na vítěznou vlnu.
Zdroj: Kaocko.cz
-
Chance Liga
Jsi spokojenej, Jindřichu? Slavia skončila v poháru a fanoušci opět zuří
-
Hokej
Pech ostře pálí do trenéra Čiháka: Dělal z nás blbce! Musí mít kouč odehráno?
-
Chance Liga
Zahodili jsme celou sezonu! Fanoušci Viktorie kritizují vypadnutí i trenéra Hyského
-
Chance Liga
Trpišovský chtěl do Slavie přivést držitele Zlatého míče. Myšlenka tam byla, přiznal Nedvěd












