Spojte se s námi


eSport

Druhá várka RTTF karet je venku, najdeme v ní i Garetha Balea za milion

Publikováno

dne

Druhá várka Road to the final karet není tak dobrá jako ta první, i tak ale pár karet stojí za zmínění. Především ta Garetha Balea a Leona Goretzky vypadá šťavnatě. Koho v týmu najdeme dále?

Gareth Bale

Nejdražší kartu má Velšan Bale. Rychlost 92 a střela 88, to jsou jeho největší zbraně, díky kterým má hodnotu. Ani 83 driblink a 84 nahrávky nejsou vůbec špatné, jedinou slabinou je tříhvězdičková slabá noha. Za mě je ale cena okolo milionu přemrštěná.

Leon Goretzka

Kartička Leona Goretzka je taktéž skvělá. Všechny atributy má nad 76, nejhůře je na tom s bráněním. 83 rychlost, 81 střela a 82 nahrávky, to jsou na pozici středního záložníka výborné statistiky. Navíc 83 driblink a 81 síla. Jeho cena se pohybuje okolo půl milionu.

Thomas Partey

Ghaňan Partey je ideální karta do La Liga týmu na defenzivního záložníka. 76 rychlost, 81 bránění a 86 síla, to jsou výborné atributy. Navíc umí i vystřelit – 76, nahrát – 79 a driblovat – 79. Jeho kartu vřele doporučuji.

Jordi Alba

Po Dembélém se RTTF karty dočkal i druhý hráč Barcelony, Alba. Je extrémně rychlý – 91, výtečně dribluje s míčem – 84, vyniká i v bránění – 81. Jeho jedinou slabinou je síla, na které má jen 75, ale ta se postupováním zlepší.

Marquinhos

Na závěr zástupce francouzského PSG. Marquinhos může mít výbornou kartu, pokud jeho tým dojde alespoň do čtvrtfinále. 77 rychlost je dostačující, stejně jako síla 78. Jeho největší zbraní je bránění, má na něm 87. Má i slušné nahrávky a pokud hrajete Ligue 1, rozhodně ho zkuste.

Reklama

Oblíbené

Copyright © 2017-2024 RUIK Digital s. r. o. | Sportovní zprávy, výsledky, preview a tipy na sázení zdarma - Fotbal, Hokej, Tenis, Oktagon, UFC, Esport a F1. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře.