Spojte se s námi


Bundesliga

Domenico Tedesco jmenován novým trenérem Schalke

Publikováno

dne

Trenér Markus Weinzierl nezopakoval své skvělé výkony, které předváděl s Augsburgem a po jedné sezóně byl vyhozen. Nutno dodat, že 42letému kouči nepomohlo v jeho práci mnoho zraněných hráčů a to především v útoku.

Prakticky o celou sezónu přišli útočníci Breel Embolo, Franco Di Santo a Klaas-Jan Huntelaar se po zranění kolene již nedokázal vrátit do formy a odešel zpět do své rodné země, kde příští sezónu oblékne dres Ajaxu.

Proto v zimě přišel z druholigového Norimberku Guido Burgstaller, který za jaro stihl nastřílet 12 gólů. I přes tyto fakta se vedení Schalke rozhodlo pro změnu a z druholigového Erzgebirge Aue přišel 31letý Domenico Tedesco, který má zkušenosti z mládežnických týmů Stuttgartu a Hoffenheimu.

Reklama

Oblíbené

Copyright © 2017-2024 RUIK Digital s. r. o. | Sportovní zprávy, výsledky, preview a tipy na sázení zdarma - Fotbal, Hokej, Tenis, Oktagon, UFC, Esport a F1. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře.