De Ligt zřejmě zamíří do PSG, Raiola a jeho přítelkyně jsou v Paříži

Světoznámý agent se vyfotil s francouzským žurnalistou, který si stál za tím, že se v hlavním městě země galského kohouta pohybuje proto, aby dotáhl příchod nadějného stopera z Nizozemska.

Zdroj: sport-english.com

Budoucnost Matthijse De Ligta se zdá být čím dal tím více vzdálená Camp Nou. Sám obránce sdělil k celé situaci před časem pouze následující: „Nevím, kde budu hrát.“ Původně měl nakročeno k tomu následovat kroky jeho krajana Frenkieho De Jonga, ovšem Mino Raiola se vší silou snaží najít co nejlepší působiště pro svého svěřence, tedy alespoň to finanční.

Po krátkém koketování s Manchesterem United přišlo na řadu Paris Saint-Germain, které se nikdy netajilo svými peněžními dispozicemi. Všemu nasvědčuje i fakt, že Raiola se objevil v Pařízi, kde se s ním vyfotil Lassana Camara. „Setkal jsem se s jedním z nejvlivnějších agentů na světě, Italem Minem Raiolou, který je v Paříži, aby dotáhl přesun De Ligta do PSG,“ napsal ke společné fotce na Twitteru.

Další místní novinář, Mohame Bouhafsi, potvrdil, že Raiola přijel pod Eiffelovu věž kvůli setkání s fotbalovým ředitelem posledního mistra Ligue 1 Anterem Henriquem a sportovním koordinátorem Maxwellem Andradem týkající se právě devatenáctiletého kapitána Ajaxu Amsterdam, ovšem konečné slovo by měl mít podle dostupných zpráv on sám.

Olej do ohně nicméně přilily Aneekee Molenaarová a Christiane Zilllikensová. Prvně jmenovaná je hráčova partnerka, druhá pak její matka. Ty se podle deníku De Telegraaf měly vydat do Paříže v době, kdy De Ligt bojoval na závěrečném turnaji Final Four v rámci Ligy národů. Zástupci francouzského klubu jim zajistili auto s temnými okny.

Nechtěli se totiž dopustit stejných chyb, které udělali při snaze o transfer De Jonga. Do jejich jednání vstoupila na poslední chvíli Barcelona a mladý středopolař se dohodl na podmínkách nakonec s ní. Nyní se karty obrátily a očekává se, že De Ligt brzy navlékne dres PSG.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..