David Kozma: Vystřelím Lohorého z bot po vzoru Jardy Kotlára! Jak se mu trénuje s Brichtou?
Už 20. května se dočkáme zřejmě největšího turnaje v historii Oktagonu. V O2 aréně se kromě zápasu Kincl vs. Vémola představí ve vzájemném souboji také David Kozma a Alex Lohoré. Růžový panter nabídl zajímavou predikci a také krátký pohled do minulosti.


Už 20. května se dočkáme zřejmě největšího turnaje v historii Oktagonu. V O2 aréně se kromě zápasu Kincl vs. Vémola představí ve vzájemném souboji také David Kozma a Alex Lohoré. Růžový panter nabídl zajímavou predikci a také krátký pohled do minulosti.
Patrik Kincl vs. Karlos Vémola, David Kozma vs. Alex Lohoré. Dva hlavní zápasy turnaje OKTAGON 43, který se uskuteční v pražské O2 aréně. Lepší dva zápasy s českými zástupci snad ani nešlo dát dohromady.
Kozma jde do zápasu s jasným cílem. Chce přesvědčit nejen sám sebe, ale také fanoušky, že jeho výhra nad Lukaszem Siwiecem v prvním kole Tipsport Gamechangeru nebyla šťastná náhoda.
Růžový panter chce podat mnohem lepší výkon a dokázat, proč byl tak dlouho šampionem welterové váhy a že jej nečeká stejný osud jako mnoho jiných dlouholetých šampionů po ztrátě titulu.
Lohoré ovšem není snadný soupeř. Přeci jen i v posledním zápase porazil jednoznačně Samuela Krištofiče. Piráta naprosto rozstřílel v postoji. Podobný scénář nebude chtít Kozma dopustit ve svém případě.
„Jsem spokojený, jdu vyhrát zápas. Finišuju přípravu, makám, jak se dá. 20. května vystřelím Lohorého z bot po vzoru Jardy Kotlára,“ naráží Kozma ve svém vlogu na oblíbence organizace Clash of the Stars.
Na zápas se připravuje bývalý šampion s Leem Brichtou: „Vyhovuje mi. Je dobrej. Sice lehčí, ale prostě dobrej. Umí přitvrdit a občas to s ním fakt bolí.“
„Naposledy jsem měl zápas v O2 aréně s Gáborem Borárosem v roce 2018 a vyhrál jsem tu svůj první titul. Teď to hlavně nepos**t,“ nabídl Růžový panter pohled do minulosti.
Zdroj: David Kozma, Oktagon MMA
-
Chance Liga
Jsi spokojenej, Jindřichu? Slavia skončila v poháru a fanoušci opět zuří
-
Hokej
Pech ostře pálí do trenéra Čiháka: Dělal z nás blbce! Musí mít kouč odehráno?
-
Chance Liga
Zahodili jsme celou sezonu! Fanoušci Viktorie kritizují vypadnutí i trenéra Hyského
-
Chance Liga
Trpišovský chtěl do Slavie přivést držitele Zlatého míče. Myšlenka tam byla, přiznal Nedvěd












