Další rána pro italský klenot! 21letý talent si podruhé v osmi měsících poranil vazy v koleni
Vážná komplikace v rozjezdu slibné kariéry! Naneštěstí už druhá v rychlém sledu za sebou. Jednadvacetiletý klenot AS Řím se vážně zranil a bude mimo hru minimálně do února.
Vážná komplikace v rozjezdu slibné kariéry! Naneštěstí už druhá v rychlém sledu za sebou. Jednadvacetiletý klenot AS Řím se vážně zranil a bude mimo hru minimálně do února.

Nicolò Zaniolo patří mezi největší talenty nejen italského fotbalu. Ve svých 21 letech má stále všechno před sebou a může mít vynikající kariéru. V cestě za ní mu však stojí nemalá překážka.
Velkou část uplynulé sezony promarodil, jelikož si poranil přední zkřížené vazy kolene, což jej pochopitelně vyřadilo ze hry na dlouhou dobu. Nyní, když už se opět dostával do skvělé formy, se způsobil stejné zranění.
Zranění tak přišla v krátkém sledu za sebou. Dělilo je od sebe pouze osm měsíců. Zaniola tedy čeká další dlouhá pauza.
Předpokládá se, že mimo hru bude minimálně do února. Otázkou však jest, jak dopadne operace, která by měla proběhnout ve středu, a jak bude postupovat rekonvalescence.
Navíc je koleno velice problémovou součástí těla a v případě, kdy hráč utrpí v takovém věku hned dvakrát takto vážné zranění, může to často zhatit celou kariéru. Doufejme, že to nebude případ italského klenotu.
Zdroj: Fabrizio Romano
-
Chance Liga
Velký návrat do české ligy! Jablonec potvrdil příchod obří posily ze zahraničí
-
Bundesliga
Češi řídí zázrak Hoffenheimu: Coufal a Hranáč bojují místo záchrany o Ligu mistrů
-
Fotbal
Real Madrid míří do pekla. Horší než ostudná prohra je vyjádření kouče Arbeloy
-
Hokej
Přestupové spekulace podle BKT: Stránský je už jistota, Nestrašil do Vítkovic. Chystají se i další změny












