Chelsea svůj klenot do Bayernu nepustí, hráčovu žádost o přestup zamítla
Callum Hudson Odoi podal žádost o přestup, ve snaze napomoci svému přestupu do německého Bayernu Mnichov. Chelsea ale nechce o přesunu svého nadějného hráče ani slyšet a tak žádost zamítla.
Chelsea zamítla už čtyři nabídky německého velkoklubu. Ta poslední byla v hodnotě 35 miliónů liber, přičemž Hudson-Odoi by si týdně vydělal 85 000 liber. Sám hráč reagoval na odmítnuté návrhy písemnou žádostí o přestup, kterou ovšem klub po pohárovém zápase okamžitě smetl ze stolu. Anglický křídelník byl v utkání proti Sheffieldu Wednesday výraznou postavou, vstřelil gól na 2:0, čímž stvrdil vítězství svého celku.
Na setrvání anglického křídelníka naléhá i spoluhráč Willian, jenž svému spoluhráči řekl, že se v Chelsea může stát jedním z nejlepších hráčů na světě. Slovy chvály nešetřil ani asistent trenéra, Gianfranco Zola. Ten prozradil, že si Callum začíná budovat pevné místo v týmu.
Hudson-Odoi odehrál v letošním ročníku čtrnáct zápasů, avšak v Premier League ani jednou nezačínal v základu. Maurizio Sarri to odůvodňuje tím, že pro něj stále hledá to správné místo.
Do konce přestupového okna zbývá posledních pár dní a celá sága se tím blíží ke svému konci. Vše nasvědčuje tomu, že Callum Hudson-Odoi v zimě londýnskou Chelsea neopustí, Bayern zřejmě odejde s nepořízenou.
-
Chance Liga
Velký návrat do české ligy! Jablonec potvrdil příchod obří posily ze zahraničí
-
Bundesliga
Češi řídí zázrak Hoffenheimu: Coufal a Hranáč bojují místo záchrany o Ligu mistrů
-
FotbalReal Madrid míří do pekla. Horší než ostudná prohra je vyjádření kouče Arbeloy
-
Chance Liga
Americký sen odmítl, zvolil ten sešívaný. Slavia vyhrála boj o talent za 75 milionů











