Reklama

Česká republika vs. Velká Británie: Preview a tipy na sázení

V sobotu dopoledne čeká na naši reprezentaci další zápas ve skupině A. Tentokrát odehrají svěřenci Filipa Pešána papírově mnohem lehčí duel, než proti Švédsku. Co můžeme od tohoto zápasu očekávat a na co sázet?

Zdroj: Jan Beneš, Český hokej

Česká republika už v Rize odehrála celkem čtyři zápasy – s Ruskem, Švýcarskem, Běloruskem a Švédskem. V dosavadním průběhu turnaje však měli naši hokejisté velké problémy s celkovým herním projevem. Velmi časté chyby v obraně a nesehranost v útoku nás před utkáním se Švédy odsunuly na poslední místo tabulky skupiny A.

Stejným stylem také duel s Tre Kronor v první třetině probíhal, ve druhé polovině zápasu však přišlo zlepšení, což navázalo na famozní třetí třetinu. Jak utkání se Švédskem nakonec dopadlo už víme.

Tohle vítězství Pešánův výběr nejen nakoplo, nyní ho totiž čeká soupeř, kterého by měl celkem v pohodě porazit a nabrat tak po oslnivém obratu ještě větší sebevědomí. Naši jsou momentálně v ideálním postavení na upevnění své pozice v tabulce skupiny A.

Velká Británie zatím na tomto mistrovství světa odehrála zápasů pět. Čtyři z nich ovšem výběr Coreyho Neilsona prohrál, pouze jednou se zatím radoval z vítězství. Britové v Rize dokázali podat slušný výkon proti Slovákům, Dánsku a především proti Bělorusku, které dokázali zdolat 4:3.

Otázkou zůstává, zdali to bude stačit i v tomto duelu. S negativním skóre 9:19 a čtyřmi body na svém kontě zůstává tým Velké Británie na posledním místě naší skupiny.

Očekáváme plné nasazení našich hokejistů a přesvědčivý výkon, který posune výběr trenéra Pešána v tabulce směrem vzhůru. Dá se předpokládat, že se v tomto duelu opět trefí například Dominik Kubalík, na kterého je vypsán kurz 1.80.

Tip na sázení | V utkání padne 4-7 gólů v kurzu 1.90 u Tipsportu

Reklama

Mohlo by vás zajímat

Komentáře

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Oblíbené