Spojte se s námi


Bojové sporty

Bude chtít Pudilová odvetu? Cítím se jako vítězka, nepotřebuju jí! Pokud na ní dojde, bude to osobní

Lucie Pudilová musí být pořádně naštvaná. Elitní česká MMA zápasnice o víkendu v UFC padla, ačkoliv většina bojové scény nechápe, jak mohli sudí nabodovat výhru její soupeřky. Češka se nyní vyjádřila k možné odvetě.

Publikováno

dne

Lucie Pudilová musí být pořádně naštvaná. Elitní česká MMA zápasnice o víkendu v UFC padla, ačkoliv většina bojové scény nechápe, jak mohli sudí nabodovat výhru její soupeřky. Češka se nyní vyjádřila k možné odvetě.

Joselyne Edwards se nyní může pyšnit sérií tří výher v UFC v řadě. Jenže její poslední výhra má pořádně hořkou pachuť. V podstatě nikdo z MMA komunity, kdo zápas viděl, ji totiž neuznává. Oficiální sice je, nicméně experti, média i fanoušci mají jasno.

Zápas měla vyhrát Lucie Pudilová, která vyhrála dvě kola ze tří. Hned po zápase se mluvilo o tom, že česká bojovnice byla okradena o výhru. Zastala se jí i taková legenda jako Daniel Cormier.

Jenže co dál? Pudilová a její tým podali žádost o přezkoumání výsledku a protest. Protest však prakticky nikdy neuspěje, to skutečně jen ve výjimečných případech. A žádost o přezkoumání výsledku vyšla vniveč.

Na výsledku se tím pádem nic nezmění a Pudilová má na kontě svou první porážku po návratu do UFC. Chtěla by odvetu, aby potvrdila že měla být vítězkou?

„Já se cítím jako vítězka, já ji nepotřebuju, ale ona ji asi potřebuje. Můj tým chce odvetu, nedělá mi problém tam jít a zmlátit ji. Pokud bude odveta, bude to osobní.

Ona nemůže za to, že jí to dali, ale ona k našemu týmu šla po zápase a ukázala prostředníčky, pak zvedla obě ruce na vítězství. Sama musí cítit, že to tak nebylo. Pak řekla, že jsem já nic nedělala, že ona dělala.

Za tohle vše to beru osobně. Kdyby mi někdo dal po takovém zápase výhru, řeknu ok, ale sklopím uši a jdu pryč. A klidně to přiznám. Chyběla mi tam pokora. Bojovníci by se měli respektovat. Takhle holka asi nemá žádný svědomí,“ řekl serveru Kaocko.cz.

Její další zápas je aktuálně ve hvězdách, jelikož si po takové porážce bude chtít dát pauzu. UFC jí ale pravděpodobně vyhoví v jejích požadavcích, sám Dana White si totiž uvědomuje, jaká krádež to byla.

Zdroj: Kaocko.cz

Reklama

Oblíbené

Copyright © 2017-2024 RUIK Digital s. r. o. | Sportovní zprávy, výsledky, preview a tipy na sázení zdarma - Fotbal, Hokej, Tenis, Oktagon, UFC, Esport a F1. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře.