Bayern opět veřejně odmítá angažování Ronalda. Nezapadá do naší filozofie, má jasno legendární Oliver Kahn
Cristiano Ronaldo je na odchodu z Manchesteru United a světová média jej neustále spojují s potenciálním přestupem do Bayernu Mnichov. Bavorský velkoklub se ovšem opět od jeho angažování distancoval, tentokráte prostřednictvím Olivera Kahna.


Cristiano Ronaldo je na odchodu z Manchesteru United a světová média jej neustále spojují s potenciálním přestupem do Bayernu Mnichov. Bavorský velkoklub se ovšem opět od jeho angažování distancoval, tentokráte prostřednictvím Olivera Kahna.
Pouze sezonu strávil na Old Trafford a už je zase na odchodu. A ten si navíc vydupává na své poměry velmi neočekávaně a neprofesionálně. Cristiano Ronaldo nedorazil na tréninky a je zřejmé, že v Manchesteru United pokračovat nehodlá. Za žádnou cenu.
Jenže kam s ním? Světová média pochopitelně jeho jméno začala spojovat s Bayernem Mnichov, který bude zřejmě brzy hledat náhradu za svého kanonýra Roberta Lewandowského. Dávalo by to smysl.
Gólově by Ronaldo mohl Lewandowského zastoupit. Rychlá a krátkodobá, zato velmi kvalitní náhrada. Navíc by se transfer rozhodně vyplatil Bayernu i Bundeslize také z marketingového hlediska. Jenže kdepak.
Bayern o Ronalda nestojí. Už dříve veškeré spekulace vyvrátil Hasan Salihamidzic, který má na starost přestupy v Bayernu. Nyní tak učinil také ředitel klubu Oliver Kahn.
„Cristiano je podle mě jedním z nejlepších fotbalistů všech dob, jeho příchod do Bayernu by však nebyl v souladu s klubovou filozofií,“ vyjádřil se bývalý fenomenální gólman pro Kicker.
Co tedy s Ronaldem bude? Spekuluje se o možném transferu do Chelsea, s jeho agentem se měl sejít i šéf Barcelony. Ve hře může být potenciální návrat do Sportingu, zajímat se o něj mají také italské celky Neapol či AS Řím.
Zdroj: Kicker, Goal
-
Chance LigaVelký návrat do české ligy! Jablonec potvrdil příchod obří posily ze zahraničí
-
Bundesliga
Češi řídí zázrak Hoffenheimu: Coufal a Hranáč bojují místo záchrany o Ligu mistrů
-
Fotbal
Real Madrid míří do pekla. Horší než ostudná prohra je vyjádření kouče Arbeloy
-
Chance Liga
Americký sen odmítl, zvolil ten sešívaný. Slavia vyhrála boj o talent za 75 milionů











