Spojte se s námi


eSport

Bale s Iniestou ve FIFA 18 TOTW 28

Publikováno

dne

Team of the Week 28 byl vybírán z výkonů v mezistátních přátelským zápasech či menších turnajů, jako například China Cupu, kterého se zúčastnila i naše reprezentace.

Gareth Bale si svým hattrickem proti Číně vystřílel své místo v TOTW 28. Útočník Realu Madrid si připsal 29. gól v národním dresu, čímž překonal svého krajana Iana Rushe a stal se nejlepším střelcem Walesu v historii.

Rakousko sehrálo dva přípravné zápasy se Slovinskem a poté s Lucemburskem, v nichž se třikrát dokázal gólově prosadit Marko Arnautovič. Rakušané vyhráli oba zápasy se skóre 7:0 a do základní jedenáctky TOTW 28 se dostal i všestranný David Alaba.

Skvělé výkony předvedla i Brazílie, která nejprve přehrála Rusko 3-0 a poté vrátila ostudnou porážku z minulého Mistrovství světa Německu, které porazili díky gólu Gabriela Jesuse 1-0. Do tohoto výběru se však dostala dvojice Paulinho a Miranda.

I Španělům se v posledních duelech dařilo, nejprve uhráli remízu 1-1 s Německem a poté rozdrtili Argentinu 6-1. Hru Španělska dirigoval stále skvělý Andrés Iniesta, který si tak vysloužil místo v TOTW 28.

Do brány byl zvolen Kasper Schmeichel, který vychytal všechny šance Chile, s nimiž Dánové nakonec uhráli bezbrankovou remízu.

Reklama

Oblíbené