Atmosféra i přes prázdné stadiony? O2 TV doplní televizní přenosy o simulovaný ruch tribun

Nebaví vás sledovat fotbal bez fanoušků, kdy jde slyšet každé slovo a na stadionu není žádná atmosféra? Pak vás jistě potěší, že O2 TV plánuje živé přenosy Fortuna ligy o ruch tribun doplnit.

Zdroj: facebook.com/SektroB3/

Většina fotbalových fanoušků má radost z toho, že se vrací fotbal alespoň v nějaké podobě. Nicméně najdou se tací, které od televizního sledování odradí absence atmosféry a skutečnost, že jde slyšet každé slovo, které kdo na hřišti zařve.

Dá se říci, že atmosféra vždy dodává zápasu něco navíc. Dělá jej zábavnějším, vyvolává větší napětí. I když stadiony ve Fortuna lize nebývají zaplněny ani zdaleka. Dobrou zprávou tedy může být, že O2 TV Sport atmosféru zkusí nasimulovat.

„Přemýšlíme, jak chybějící fanoušky nahradit. U některých přenosů zkusíme doplnit simulovaný ruch tribun i fandění. Postupně to budeme ladit, nápadů máme víc. Záležet bude i na reakcích našich diváků,“ nechal se slyšet mluvčí televizní stanice David Sochař.

Pokyny a komunikace na hřišti však budou slyšet i nadále. Nejde prý totiž o to atmosféru nahradit, jelikož to zkrátka nejde, ale spíše zjistit reakce diváků. Ti si navíc budou moci vybírat zvukovou stopu, která jim bude vyhovovat.

O2 TV pak je hlavním vysílatelem Fortuna ligy, patří jí sedm z osmi přenosů v rámci ligového kola. Jeden duel má na programu Česká televize.

Mohlo by vás zajímat

Komentáře

  1. “Děkujeme” O2tv že za rozumné peníze nepřepustila z každého kola alespoň 2 utkání stanici ČT sport aby když se nesmí na stadiony mohlo zápasy Fortuna ligy sledovat daleko více fanoušku aniž by si museli zřizovat a platit O2tv ! ČT sport je sportovní stanice opravdu k hov.. !!! Sledovat tam 20 a více let staré záznamy + přenosy pro max. 100 tis. Sledujicích – šipky biliar -cross běhy- parkur-golf – toulky po hřebenech – vodní polo a další “parády” to je fakt super !!!

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Oblíbené

Moderní forma otroctví při přípravách na mistrovství světa? V Kataru zemřelo již 6500 dělníků

Při přípravách na příští mistrovství světa ve fotbale, které se má konat v roce 2022 v Kataru, zemřelo již 6500 dělníku. Většinou migranti, kteří pracují v hrozných podmínkách a nedostávají plat.

Jak zničit velkoklub? Valencia je odstrašujícím příkladem klubu v nesprávných rukou

Valencia je bezesporu jedním z největších klubů ve Španělsku. V minulosti za ni hrálo mnoho dnes již legendárních fotbalistů. Od roku 2014 to ale jde z kopce, přičemž v této sezoně to vypadá opravdu bídně. Co za tím stojí?

Policie zatkla bývalého prezidenta Barcelony! Vytvářel falešné zprávy o svých hráčích

Jestliže to s Barcelonou už teď nevypadalo nejlépe, tak na startu nového týdne vyšel najevo další obrovský skandál. Bývalý prezident Barcelony Josep Maria Bartomeu byl společně s dalšími členy vedení zatčen.