Alexis, ale i božský Iniesta, 5 hvězd, které ve FIFĚ 20 dostaly velký downgrade

Už za dva týdny nás čeká začátek nového dobrodružství jménem FIFA 20. Hodně hráčů se dočká nové a lepší karty, někteří z nich ale naopak propadnou o několik levelů níž.

Embed from Getty Images

5. místo – Naldo (80)

Před sezónou přestoupil do Monaka, kde prožil otřesnou sezónu. Několik červených karet a špatné výkony v obraně ho sesadily na hodnocení 80, což je oproti loňsku zhoršení o neskutečných šest ratingů. O hratelnosti jeho karty netřeba vést diskuse, už jenom fakt že má rychlost 53 mluví za vše.

4. místo – Nemanja Matič (81)

Po dobré sezóně přišla jeho nejhorší, v níž se mu vůbec nedařilo a toho si všimla i EA. Z loňských šestaosmdesáti se dostal na jednaosmdesát a naprosto oprávněně. Stejně jako u Nalda se nemá cenu bavit o hratelnosti, stačí se opět podívat na rychlost, kterou má ohodnocenou 48.

3. místo – Gianluigi Buffon (83)

I jeden z nejlepších brankářů historie se pomalu chýlí k odchodu do fotbalového důchodu. Přestup do PSG mu moc nevyšel a po sezóně se rozhodl vrátit do Juventusu.

Z loňských 88 se dostal na 83, což je za mě trochu moc. Byť nechytal pravidelně a ani nepředváděl kdovíjaké výkony, downgrade o pět bodíků si ale nezaslouží.

2. místo – Andrés Iniesta (83)

I čas Andrése Iniesty se krátí, letos už nebude mít ani walkout kartu. Rating se mu z sedmaosmdesáti posunul na 83 a o dost mu klesla i rychlost se střelou.

Jeho nejlepší atributy jsou logicky nahrávky – 86 a driblink – 88, ostatní atributy už jsou na tom výrazně hůř. Uvidíme, zda bude toto jeho poslední Gold karta ve hře.

1. místo – Alexis Sánchez (82)

I přesto že odehrál opravdu prachbídnou sezónu, rating 82 jsem určitě nečekal. Po přestupu do Interu navíc očekávám nárůst formy. EA mu podle mě malinko křivdí, co se rychlosti týče, s ostatními atributy souhlasím.

Každopádně je jeho letošní karta nepoužitelná, ale několika informami se může změnit na poměrně slušnou kartičku. Podle mě je velká šance, že se v příští FIFĚ posune minimálně na rating 85.

Mohlo by vás zajímat

Komentáře

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Oblíbené

Náčelník odstoupil! Jak očistit český fotbal? Změnit prostředí, dosadit důvěryhodné tváře

Český fotbal se už několik zmítá ve velmi nelichotivé situaci. Do pátku se zdálo, že se jedná o situaci bezvýchodnou, teď to ale vypadá, že vyšlo světlo na konci tunelu. I přes uvalení vazby a důkladné prošetřování však stále nemusí být vyhráno. Roman Berbr stejně nikdy nebyl nejvyšším představitelem českého fotbalu. Vyhovovala mu situace ze zákulisí, kde "potají" tahal za své loutky, jak potřeboval. To se ale musí úplně změnit.

Berbrova cesta k moci – díl 1. Odkaz kariérního komunisty

Nechal si říkat Náčelník, Taťka, klaněli se mu lidé mnohem vzdělanější, chytřejší, kteří ve fotbale dosáhli na vysoké mety a proslavili ho po celém světě. Čím si Roman Berbr, osoba nepříliš vyspělého intelektu, sociálních vazeb, která neměla skutečné kamarády, takové výsadní postavení vydobyla?

Pro PSG nadešel čas pomsty, Manchester United zavítá do Paříže: Preview a tipy na sázení

Po velkých problémech během září se PSG konečně dalo dohromady a již roztočilo svá kola na plné obrátky. Teď už by je koronavirus zaskočit neměl, přišel tedy čas se konečně pomstít za ostudnou porážku s Manchesterem United v Lize mistrů.