Alex Telles se zranil při zahrávání pokutového kopu!
Nevídaná situace se stala v nejvyšší portugalské lize v zápase Bragy s Portem. V 69. minutě zahrával Alex Telles penaltu, při níž se zranil. Porto nakonec zápas ovládlo poměrem 3:2.
Šestadvacetiletý brazilský obránce Porta byl určen k zahrání pokutového kopu v 69. minutě. Jeho penalta skončila v síti, avšak jeho radost zastavilo zranění, které si způsobil právě při došlapu na zem.
Jeho spoluhráči nakonec otočili průběh utkání a mohli se tak radovat ze zasloužené výhry 3:2. Porto se dotáhlo na vedoucí Benfiku, ze níž zaostává pouze o skóre.
Pro Alexe Tellese to byl třetí gól v právě probíhající sezóně 2018/2019. Ještě nevíme, jak dlouho bude trenéru Conceicaovi chybět, avšak jeho start ve čtvrtfinále Ligy mistrů s Liverpoolem je ohrožen.
-
Chance Liga
Slavii čeká v létě obměna kádru. Odejdou lídři v čele s kapitánem
-
Chance Liga
Zavolejte psychologa! Fanoušci Slavie reagují na vyloučení kapitána Bořila
-
Hokej
Vzniká nová hokejová velmoc? Uzbekistán válcuje mistrovství světa, střílí přes dvacet gólů za zápas
-
Chance Liga
Třaskavý souboj o brankáře. Slavia chce Spartě vyfouknout reprezentanta












