Spojte se s námi


eSport

5 obránců z Premier League, kteří si zaslouží vyšší rating

Publikováno

dne

Máme za sebou třináct kol anglické Premier League a můžeme tedy hodnotit, komu se daří a komu ne. V dnešním článku se podíváme na pět obránců z anglické ligy, kteří by si zasloužili větší hodnocení ve hře FIFA 20.

zdroj – klook.com

Ben Chilwell

Nejen v Leicesteru, ale i v anglickém nároďáku září. Největší upgrade si zaslouží na nahrávkách, na kterých má 71, více by ale odpovídalo 76. Na rychlosti by si dva bodíky taktéž zasloužil, tak doufejme že mu EA vylepší současnou kartičku.

Trent Alexander-Arnold

Stále mladý anglický bek nepřestává udivovat a je každým rokem lepší. Vylepšit by mu měli rychlost, z 80 minimálně na 83. Na střele má 62, což taky neodpovídá, osobně bych mu dal 66.

Caglar Syoncu

Objev letošní sezóny září jak v Leicesteru, tak v reprezentaci Turecka. Má silver kartu, ale na 99 procent se dočká i té zlaté. Vylepšit by mu měli rychlost minimálně na 68, bránění na 80, sílu na 76 a nahrávky na 65.

Fikayo Tomori

Další silver kartička, tato je ale o něco lepší. Rychlý stoper Tomori nastupuje v Chelsea pravidelně a nevede si zle. Vylepšení si zaslouží hlavně na bránění, které by mu měli vylepšit z 71 na 76. I síla 71 neodpovídá, 75 by si zajisté zasloužil.

Joel Matip

Joel se sice zranil, do té doby hrál ale výborně a možná i lépe než van Dijk. Upgrade na rychlosti by měl dostat stoprocentně, minimálně na 66. Dále minimálně dva bodíky navíc na síle a taktéž na nahrávkách.

Reklama

Oblíbené

Copyright © 2017-2024 RUIK Digital s. r. o. | Sportovní zprávy, výsledky, preview a tipy na sázení zdarma - Fotbal, Hokej, Tenis, Oktagon, UFC, Esport a F1. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře.