Spojte se s námi


eSport

20. nejrychlejších hráčů ve FIFA 18

Publikováno

dne

EA SPORTS zveřejnil 20 nejrychlejších fotbalistů v nové sérii FIFA 18 a ten úplně nejrychlejší je opět útočník Dortmundu Pierre-Emerick Aubameyang, jenž má ve hře rychlost 96.

Jediným hráčem, který má krom Aubameyanga také rychlost 96 je rychlík Jonathan Biabiany, jenž letos přišel do Sparty na roční hostování z Interu. Jako třetí nejrychlejší hráč se umístil krajní obránce Arsenalu Héctor Bellerín a je tak nejrychlejším hráčem Premier League.

20. Iñaki Williams

19. Bruma

18. Gerard Deulofeu

17. Raheem Sterling

16. Mohamed Salah

15. Lucas

14. Jordi Alba

13. Sadio Mané

12. Gelson Martins

11. Jonás Aguirre

10. Kekuta Manneh

9. David Accam

8. Leroy Sané

7. Gareth Bale

6. Jürgen Damm

5. Ernest Asante

4. Mathis Bolly

3. Héctor Bellerín

2. Jonathan Biabiany

1. Pierre-Emerick Aubameyang

Reklama

eSport

Tři červencové hry v rámci programu PlayStation Plus potvrzeny! Jednou z nich je Crash Bandicoot 4

Sony PlayStation konečně zveřejnilo seznam červencových her, které budou opět k dispozici zdarma ke stažení v rámci základního balíčku PS Plus Essentials. Jednou z nich je oblíbená skákačka Crash Bandicoot, jeden hororový nášup a multiplayerová střílečka pak tuto hru doplňují.

Publikováno

dne

Sony PlayStation konečně zveřejnilo seznam červencových her, které budou opět k dispozici zdarma ke stažení v rámci základního balíčku PS Plus Essentials. Jednou z nich je oblíbená skákačka Crash Bandicoot, jeden hororový nášup a multiplayerová střílečka pak tuto hru doplňují.

Jedná se už o zažitou klasiku. V rámci programu PlayStation Plus mají hráči k dispozici tzv. Monthly Games aneb 3 měsíční hry zdarma.

V červenci na seznamu her, které si budete moci volně stáhnout díky základnímu balíčku PS Plus Essentials, figurují Crash Bandicoot 4: It’s About Time, hororový kousek The Dark Pictures Anthology: Man of Medan a multiplayerová střílečka Arcadegeddon od studia IllFonic.

Tyto hry budou pro hráče dostupné od 5. července 2022, přičemž do té doby máte stále možnost stáhnout si do své PlayStation knihovny ještě tři červnové kousky – God of War, Naturo to Boruto: Shinobi Striker a Nickelodeon All-Star Brawl.

Co se týče dalšího předplatného, a tedy Extra a Premium, herní server Indian přišel s informací, jaké první hry opustí knihovnu (půjčovnu) PS Plus Premium, a jaké další naopak přibudou.

Nejprve má 5. července zmizet hra Shadow Warrior 3 (PS4), následovat má Syberia ve verzi pro PS3, a to k 19. červenci. Sportovní hry NBA 2K22 a WRC 10 Sony odstraní na konci srpna. No a v září už fanoušci nebudou mít k dispozici ani parádní westernový kousek od herního studia Rockstar Red Dead Redemption 2.

Naopak pro předplatné PS Plus Extra a PS Plus Premium budou postupně nové herní tituly přibývat, jako horkou novinku by během příštích týdnů mělo Sony představit známou značku studia Insomniac Games – Ratchet and Clank: Rift Apart.

Nutno podotknout, výše uvedené hry, které přeplatné PS Plus Extra nebo PS Plus Premium opustí už si znovu nebudete moci zahrát. V katalogu her zůstanou pouze tehdy, pokud si je hráči přidají do své knihovny.

Zdroje: PS Plus, Indian TV, Sony PlayStation

Pokračovat ve čtení

eSport

Hitpoint Masters: DNE stále v čele, Cryptova dále ztrácí

Hitpoint Masters mají za sebou už pět kol, ve kterých se nám ukázalo, kdo bude bojovat o postup a kdo naopak o udržení. Pět zápasů, pět výher, tak na tom jsou Dynamo Eclot, v opačné situaci jsou Inside Games.

Publikováno

dne

Od

Hitpoint Masters mají za sebou už pět kol, ve kterých se nám ukázalo, kdo bude bojovat o postup a kdo naopak o udržení. Pět zápasů, pět výher, tak na tom jsou Dynamo Eclot, v opačné situaci jsou Inside Games. Největším překvapením je jednoznačně Cryptova. Hráči ostravské organizace zatím nepředvádí nejlepší výkony a dokázali porazit pouze poslední tým tabulky.

Pět kol nejvyšší české ligy v League of Legends je již minulostí. V nich se nám Dynamo Eclot ukázalo, jako tým, který bude chtít bojovat o EU Masters společně s eSubou a Entropiqem.

Poslední postupové místo do Play-offs by mělo jít zatím pro Sinners. O toto místo s nimi měla bojovat podle předpokladů i Cryptova.

Bohužel pro fanoušky ostravské organizace to s nimi nevypadá úplně nejlépe, po 5 kolech jsou na skóre 1-4 a ztrácí na Play-offs 2 hry.

Jak se vlastně Cryptova dostala do takovéhle situace? Před Splitem přišli hned 3 hráči, Sahira, Flaxxish a Měla, kteří se zatím neukazují úplně nejlépe. Meleks se zatím předvádí, jako dobrý nákup, to ale neplatí o zbylé dvojici.

Jako příklad si můžeme vzít včerejší zápas s vedoucími DNE. V tomto utkání to byl hlavně Esko, který v Cryptově vypadal dobře, ale nyní k jeho protipólům. Flaxxish a Sacrifice. Flaxxish s Gnarem dělal zbytečné chyby a hodně umíral.

Sacrifice dostal dokonce Flame Horizon (Savero ho porazil o 100+cs) v jungli. Podobné situace se dvojici Flaxxish a Sacrifice děly hned v několika hrách. Budou to právě bývalý LCS toplaner a český jungler, kteří budou muset značně zlepšit své výkony, aby Cryptova mohla bojovat o Play-offs.

Zdroj: LoL Esports

Pokračovat ve čtení

eSport

EA má v červenci představit tři velké novinky! Jednou z nich je i nová FIFA

Společnost Electronic Arts se v červenci zjevně chystá na odhlaení tří velkých herních novinek. A o jaké herní tituly se má jednat? Jedním z nich je právě nová FIFA 23, insider Tom Henderson však poodhalil víc.

Publikováno

dne

Společnost Electronic Arts se v červenci zjevně chystá na odhlaení tří velkých herních novinek. A o jaké herní tituly se má jednat? Jedním z nich je právě nová FIFA 23, insider Tom Henderson však poodhalil víc.

Henderson je zřejmě nejznámějším herním insiderem. A nutno říci, že také důvěryhodným. Na webu TryHardGuides totiž aktuálně přišel s informací, že EA by v červenci letošního roku měla oznámit tři novinky.

Fanoušci však známého vydavatele herních titulů nejdříve zkritizovali, jelikož na předešlých akcích, ať už to bylo State of Play či jiné, neprozradil s ohledem na budoucí novinky vlastně téměř nic.

Jak se ale zdá, Henderson tohle mlčení EA úspěšně prolomil. Na základě jeho informací totiž má společnost Electronic Arts už 4. července oznámit dlouho plánovanou simulaci jízdy na skateboardu Skate 4.

V druhé polovině tohoto letního měsíce pak má EA představit nové Need for Speed, které má využívat prvků next-gen konzolí a hráči se tak mohou těšit na solidní závodní akci.

Vedle Need for Speed však pravděpodobně EA ohlásí také nový kousek ze slavné fotbalové série FIFA, a tedy FIFA 23. Právě tento titul však bude tím posledním, jenž ponese název a licenci mezinárodní fotbalové organizace.

Poté si bude muset zhruba 150 milionů hráčů zvykat na nejen nový název (EA Sports FC), ale pravděpodobně také na zcela nové prostředí.

Fanoušci této série se však příliš strachovat nemusí. Hra samotná se totiž příliš nezmění. Jak také píšeme v jednom z našich dřívějších článků, většina slavných světových klubů a hvězd bude stále hratelná díky samostatným licenčním smlouvám s jejich týmy a ligami.

I když samotné mistrovství světa a další události řízené FIFA již nebudou zahrnuty.

Zdroje: Eurogamer, TryHardGuides, EA Sports

Pokračovat ve čtení

Oblíbené