Reklama

Zvrat v kauze Muradov! Po jeho stížnosti má dostat trvalý pobyt v ČR

Makhmud Muradov si v posledních dnech stěžoval na příkoří, které mu dělá Česká republika. Má zde manželku a dítě, přesto stále nemá trvalý pobyt a několikrát do roka musí chodit na cizineckou policii. V této kauze však přišel zvrat!

Zdroj: Oktagon MMA

Makhmud Muradov si nedávno stěžoval na fakt, že v České republice žije již pět let a stále nemá trvalý pobyt. Přitom tu má ženu a dítě a platí tu daně, sociální a zdravotní pojištění.

Navíc musí chodit několikrát do roka na cizineckou policii, a tak se rozhodl pro rázný krok. Na turnaje si s sebou již nebude brát českou vlajku.

To mnohé fanoušky rozhořčilo, Muradov tím však chtěl dát důraz svým slovům a nechtěl se dotknout svých fanoušků.

V této kauze však nastal zvrat, který by měl vše změnit. Slov Muradova si totiž všimla Národní sportovní agentura.

Tu vede bývalý hokejový brankář Milan Hnilička, který přislíbil, že uzbeckému bojovníkovi pomůže a ten nakonec trvalý pobyt obdrží.

Muradov se tak bude moci opět soustředit na zápasení. Již v srpnu ho čeká další zápas v UFC, jeho soupeřem bude Gerald Meerschaert.

Zdroj: Top Fight

Reklama

Mohlo by vás zajímat

Komentáře

 1. To je hnus….. přijede z nějakého uzbeku da si požadavky ……a když se nic neděje tak nám pohrozi vlajkou a najednou to jde to je vrchol všeho 🙁☹ jsme jen tupé ovce co skáčou jak někdo píská hnuuuuus

  • Hlupáku jde vidět že jediné co otom víš je tento jediný článek a děláš chytráka víc čti míň pomlouvej

  • Demente, Uzbek je příslušník národa, stát se jmenuje Uzbekistán. V tvým degenerovaným, nevzdělaným mozku ještě nesepnulo ani to, že je tady doma, podniká tu, odvádí daně (imho víc než leckterá lopata, jako jsi Ty) a naše úřady ho zbytečně buzerují.
   Tupý ovce si nech pro sobě rovný kamarády a to se ještě můžete cítit polichoceni, ovce je chytřejší než vy. A nezapomeň zase volit Okamuru.

 2. Když tento kluk zvedl Českou vlajku v USA, tak všichni super. A teď, se musí stydět.
  Kdejaký čmoud tady dostane povolení, prodává drogy a zneužívá sociální systém a nepřináší nic pro stát. Je to všechno postaveno na hlavu.
  Tento kluk i když se nenarodil tady, ale tady platí daně, reprezentuje ČR ve světě. Držím mu palce.

 3. Já když si otevřu pusu, tak si na úřadech jen vysmějí, protože vědí, že před žalobní aktivity stojí 20-30k jako záloha, k tomu dalších 15k na sepsání žaloby, k tomu dalších 10-20k za znalecký posudek, k tomu dalších 30-40k za více náklady a v neposlední řadě před zasláním žaloby pošlu dalších 20-30k jako doplatek zálohy. Takže nikdy nekončící náklady za advokáta a když to člověk zaplatí, tak nemá jistotu, že advokát nebude hájit proti stranu 🙂 a když by náhodou hájil svého klienta, tak budeme čekat 2-3 roky na soud a to hrozí riziko ne úplně příznivého rozsudku, protože státní podniky mají monopol na pravdu. Demokracie prostě. Nicméně Machovi to rozhodně přeji a jsem rád, že na ně někdo konečně vyzrál.

 4. Nas system je nastaveny hrozne spatne, mame nedostatek kvalifikovanych lidi a ke schopnym lidem co u nas delaji mimo EU se chovame jak k odpadu. Pritom jsou Ukrajinci, Rusove a nedavno ta kauza s Vietnamci co k nam jezdi za uplatky. Lidi co u nas delaji treba v IT z Jizni Ameriky jsou buzerovany jak nejaky slapky, Mach to same… Kdo u nas maka a plati dane, at tu spokojene zije a vazme si ho. A resme to koncepne a ne znamostma jak v nejaky babanovy republice… Hnus

  • Stěžujte si u Okamúry on vám to vysvětlí? S migranty je to u nás složité jedni jsou u nás vítáni to jsou z post Sovětskych republik viz tento Uzbek co se dobře rve a další levná pracovní síla včetně muslimů,aby další migranti ze středozemního moře připlouvající ,muslimové ,kteří k nám naštěstí nechtějí ,ale slouží ,jako strašák před volbami! Kteří z této hordy lidí jsou ti kladní,jak se to pozná ,že se světově pere? Vím má za manželku češku a mešitu postavime i v Moskvě mají jednu z největších v Evropě,tak jednoduché ,jak vysvětlujet to není!

 5. Zdravím. Ten kluk je víc ČECH než ty pitomci kterým se něco nelibí!!Žije tady má zde ženu a dítě. Prezentuje ČR na mezinárodní úrovní a reprezentuje ji tím nejlepším způsobem. Zaslouží si daleko víc než trvalý pobýt….ZASLOUŽI RESPEKT A UZNÁNÍ!!!
  MACHU DRŽIM TI PALCE

 6. Zajímavé, pokud chodí na cizineckou policii tak se trvalého pobytu nikdy nedočká. Možná by bylo fajn dojít na příslušné pracoviště ministerstva vnitra oddělení pobytu cizinců a PODAT žádost o povolení k trvalému pobytu, než si stěžovat že je ČR proti němu. Holt automaticky se tady nic nerozdává 😉

 7. Je to hrozná ostuda, že stát tomuto sportovci dělá takové problémy. Makhmud má naprostou pravdu. Hlavně, že se vyhoví kdejakému šupákovi.

  • Duchaplná otázka jen co je pravda!!!!Milá damo váš nazor omlouvá jen to vedro ,nebo ještě jsou jiné důvody?

 8. Makhmud je mi velmi sympaťák. Už má jinou manželku? Nebo to není Monika Bagárová? Ať si ji vezme a má občanství, ne? Nebo sňatky jiných etnik nejsou povoleny?

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Oblíbené