Známý domácí tým eSuba chystá historicky první školu esportu u nás

Do školy člověk chodí, aby se naučil něco nového a zlepšil své dosavadní znalosti a dovednosti. Nejinak je tomu i u konceptu nesoucího název eSuba Esport Univerzita, jenž pro veřejnost připravuje historicky nejúspěšnější domácí herní organizace, eSuba.

Zdroj: Esuba

Spíše než o výuku se bude na Esport Univezitě jednat o intenzivní profesionální trénink šitý na míru každému studentovi. Role trenéra se ujme zkušený Tomáš “Nightshare” Kněžínek, který je v současné době právě trenérem eSuby.

Během jeho kariéry pod jeho vedením hráli například Sheriff, Humanoid, Neon nebo Tomášův bratr Freeze. Kromě trenéra budou mít studenti k dispozici také mentálního kouče, kterým bude Miroslav Nečas, starající se po mnoho let o sportovní reprezentace a naše olympioniky.

„Není to jen sezení u počítače. Naším cílem je zlepšit děti v tom, co je baví, ale zároveň jim předat důležité vlastnosti do života. V eSubě pomáháme hráčům plnit si své sny a při práci klademe velký důraz na duševní, motorický a kognitivní rozvoj, který hraní videoher přináší.

Některé herní tituly nás učí novým informacím, další u nás rozvíjejí vizuálně prostorovou inteligenci, schopnost kritického myšlení, schopnost řešit problémy, a nebo mají kladný efekt na naši paměť.

Můžeme tak slíbit, že pod profesionálním vedením kouče se u dítěte rozvinou důležité osobnostní vlastnosti, které by samo pouze hraním nezískalo. Stejně jako v každém jiném sportu,“ uvedl Ladislav Dyntar, zakladatel týmu eSuba.

Cena jedné lekce v League of Legends se bude pohybovat od 480 korun za dvouhodinovou lekci na jednoho člověka v rámci týmu. Individuální tréninky je možné si domluvit od 600 korun za dvouhodinový trénink.

Mohlo by vás zajímat

Komentáře

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Oblíbené

Sparta Praha vs. Slavia Praha: Preview a tipy na sázení

Půjde o souboj nejlepšího střelce ligy Lukáše Juliše s Abdallahem Simou, novou hvězdnou konkurenční Slavie? 297. derby bude přímým soubojem o první příčku, a tak se mají diváci na co těšit.

Juliš před derby: Musíme vyhrát a vyhrajeme!

Již v neděli čeká fanoušky českého fotbalu zápas podzimu. Sparta na Letné vyzve Slavii v boji o první místo v tabulce. Právě o utkání s největším rivalem promluvil pro klubový web Lukáš Juliš.

Derby je legendární zápas, těší se na neděli Jindřich Trpišovský

Po 12 letech se v neděli uskuteční konečně derby, v němž půjde o souboj dvou nejlepších celků v ligové tabulce. Vrchol sezony je to samozřejmě i pro Jindřicha Trpišovského.