Známý domácí tým eSuba chystá historicky první školu esportu u nás

Do školy člověk chodí, aby se naučil něco nového a zlepšil své dosavadní znalosti a dovednosti. Nejinak je tomu i u konceptu nesoucího název eSuba Esport Univerzita, jenž pro veřejnost připravuje historicky nejúspěšnější domácí herní organizace, eSuba.

Zdroj: Esuba

Spíše než o výuku se bude na Esport Univezitě jednat o intenzivní profesionální trénink šitý na míru každému studentovi. Role trenéra se ujme zkušený Tomáš “Nightshare” Kněžínek, který je v současné době právě trenérem eSuby.

Během jeho kariéry pod jeho vedením hráli například Sheriff, Humanoid, Neon nebo Tomášův bratr Freeze. Kromě trenéra budou mít studenti k dispozici také mentálního kouče, kterým bude Miroslav Nečas, starající se po mnoho let o sportovní reprezentace a naše olympioniky.

„Není to jen sezení u počítače. Naším cílem je zlepšit děti v tom, co je baví, ale zároveň jim předat důležité vlastnosti do života. V eSubě pomáháme hráčům plnit si své sny a při práci klademe velký důraz na duševní, motorický a kognitivní rozvoj, který hraní videoher přináší.

Některé herní tituly nás učí novým informacím, další u nás rozvíjejí vizuálně prostorovou inteligenci, schopnost kritického myšlení, schopnost řešit problémy, a nebo mají kladný efekt na naši paměť.

Můžeme tak slíbit, že pod profesionálním vedením kouče se u dítěte rozvinou důležité osobnostní vlastnosti, které by samo pouze hraním nezískalo. Stejně jako v každém jiném sportu,“ uvedl Ladislav Dyntar, zakladatel týmu eSuba.

Cena jedné lekce v League of Legends se bude pohybovat od 480 korun za dvouhodinovou lekci na jednoho člověka v rámci týmu. Individuální tréninky je možné si domluvit od 600 korun za dvouhodinový trénink.

Mohlo by vás zajímat

Komentáře

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Oblíbené

Nové smlouvy ve Slavii! Kontrakt podepsali Bořil s Coufalem

Slavia posiluje nejen po stránce příchodů, ale také smluvně. Nové kontrakty dnes podepsaly dvě velké opory, konkrétně Jan Bořil a Vladimír Coufal!

Lewandowski opět exceloval a pomohl zničit Chelsea! Překoná rekord Cristiana Ronalda?

Robert Lewandowski prožívá životní sezonu a nijak to nezměnila ani koronavirová pauza. Střílí góly na všech frontách, ve všech soutěžích, proti všelijak...

Petr Čech se stane oficiálně novou ikonou ve hře FIFA 21! Doplní tak Pavla Nedvěda

Je to teprve něco přes rok, co oznámila jedna z největších legend českého fotbalu konec aktivní fotbalové kariéry a hned se dočkala...