Známe hodnocení hráčů Plzně ve FIFA 21, Ondrášek nemůže být spokojen!

Nedávno bylo zveřejněno hodnocení hráčů Sparty a Slavie v nové sérii FIFA 21, nyní přišlo i na jejího dlouhodobého konkurenta v boji o titul, FC Viktoria Plzeň. Jakých čísel se členové mančaftu vedeného trenérem Guľou dočkali?

Zdroj: fcviktoria.cz

Web Futbin zveřejnil ve své databázi hráčů ty nastupující v aktuální sezóně v modročerveném dresu plzeňské Viktorie. Celkově se jedná o 21 fotbalistů, kteří se objeví v nejnovější verzi nejpopulárnější fotbalové hry FIFA. Pojďme si představit jejich hodnocení.

Brankáře má Plzeň ve hře dva, jsou jimi jednička týmu Aleš Hruška a trojka Dominik Sváček. Web Viktorie uvádí na pozici brankáře číslo 2 Jindřich Staňka, ten však v seznamu zveřejněných hráčů ve FIFA nefiguruje. Aleš Hruška si vysloužil hodnocení 74, Dominik Sváček obdržel prozatím 58.

Obránci jsou se svými uváděnými hodnoceními poměrně vyrovnaní. Pokud to vezmeme zprava, schopnosti Radima Řezníka jsou oceněny číslovkou 74, Milana Havla 72. Stoper Jakub Brabec obdržel 74, Lukáš Hejda 72, Luděk Pernica 71. Levý bek a legenda plzeňského kádru David Limberský dorovnal kolegy Řezníka a Brabce a může se pyšnit číslovkou 74.

Záložníci se vyššího hodnocení než 74 nedočkali. Danou číslovku obdržel Joel Kayamba, Aleš Čermák, Jan Kopic a Lukáš Kalvach. Jan Kovařík a Pavel Bucha obdrželi o bod méně, tedy 73. Zkušený Tomáš Hořava si vysloužil 71, Ondřej Mihálik má 69, Marko Alvir 67.

Mezi útočníky lze vysledovat poměrně velké překvapení. ‘Kobra’ Zdeněk Ondrášek je sice v kádru nejčastěji nasazovaným mužem na svůj post, hodnocení má však z trojice Ondrášek-Chorý-Beauguel nejmenší, a to 68.

Chorý má o dva body více (70) a francouzský legionář Beauguel dokonce o body čtyři (72). Velkou měrou se o nejnižší hodnocení mezi útočníky podepsal nejspíše věk Ondráška. Ten ve svých 31 letech patří mezi skupinu hráčů, kteří se již dle tvůrců hodnocení nebudou zlepšovat a jsou za výkonnostním zenitem. Ondrášek by si však zasloužil alespoň o něco více, co myslíte?

Někteří hráči, kteří figurují v soupisce plzeňské Viktorie, ve hře nejsou. Alespoň prozatím. Mimo Staňka i Kaša, Hybš, Ba Loua či Káčer.

Zdroj: FC Viktoria, Futbin

Mohlo by vás zajímat

Komentáře

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Oblíbené

Damková končí v Komisi rozhodčích UEFA!

Po zatčení Romana Berbra a jeho rezignaci na všechny funkce ve FAČR se rozhodla skončit také jeho partnerka Dagmar Damková. Zůstávala však nadále členkou Komise rozhodčích UEFA. To už je však minulostí.

Martin Hašek musí Spartě zaplatit 800 000 eur! Rozhodl tak Sbor rozhodců FAČR

Sága Martina Haška s pražskou Spartou se táhne už od ledna. A teď došla ke svému konci, pro mladého hráče velice krutému. "Sbor se zabýval výpovědí profesionální smlouvy bývalým hráčem Haškem, kterou klub označil ve svém návrhu za neoprávněnou," uvedla na svých stránkách Sparta.

Trojitý zářez Sparty? Chorvatský rozhodčí Strukan utkání nezvládl

Nejen kopec smůly, ale především kontroverzní rozhodnutí rozhodcovské trojice vedenou Chorvatem Strukanem. I s tím se museli Letenští potýkat v souboji Evropské ligy proti francouzskému Lille.