Reklama

Změny v nominaci reprezentace! Šilhavý donominoval Tecla či Wiesnera, nejede Kúdela ani Bořil

Jaroslav Šilhavý musí před zářijovým srazem řešit několik absencí, proto tak dostává příležitost několik náhradníků. Proti Belgii tak může naskočit třeba Wiesner, Tecl či Jemelka.

Na poslední chvíli po utkání v Karviné ze zdravotních důvodů vypadli z nominace Ondřej Kúdela a Ondřej Kolář. Dále se bude muset realizační tým obejít také bez Jana Bořila, kterého vyřadilo dřívější zranění, Jakub Brabec bude chybět z osobních důvodů.

Pozvánku naopak dostali nově brankář Jindřich Staněk, obránci Václav Jemelka a Filip Kaša, záložníci Tomáš Wiesner a Jaromír Zmrhal a útočníci Stanislav Tecl s Martinem Doležalem.

“Trenéři jsou přesvědčeni, že si Jaromír Zmrhal nominaci zaslouží. A navíc jsme nechtěli vybírat v zahraničí, protože příjezd takových hráčů by trval delší dobu a narušil by covidovou bublinu, kterou jsme počínaje pondělním ránem vytvořili. Cestování letadlem, pohyb na letištích a podobně samozřejmě zvyšuje případné riziko,” vysvětloval manažer reprezentace nominaci jediného hráče působícího v zahraničí.

Možná i proto dostávají šanci Stanislav Tecl a Martin Doležal. Tomáš Pekhart z polské Legie v nominaci chybí.

Česká reprezentace se sešla v pondělí ráno a hráči absolvovali testy na COVID-19. Odpoledne hráči absolvují první trénink, v úterý se pak přesunou do Ostravy.

2.9 se Češi utkají v Kvalifikaci o mistrovství světa s Běloruskem, 5.9 pak vyzvou Belgii. 8.9 uzavře česká reprezentace sraz přátelským utkáním s Ukrajinou.

Zdroj: Česká fotbalová reprezentace

Reklama

Mohlo by vás zajímat

Komentáře

 1. Sranda Tecl? :))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))) Řekl už někdo Šilhavci že je mu 30 a těžko bude prodanej ven, takže ho nemusí umně nominovat???

 2. Půlmetrovej předkus se úplně zbláznil, rychle ho zavřete do místnosti bez kliky!
  Staněk ?
  Kaša ??
  Tecl ???
  To už začíná zavánět parodií !!!

  Proč tam nedá raději Nguena, Daníčka, Sáčka ???

  • Ty vole ty si dobrá parodie 😀 Tak za prvé nguen už v nominaci je, a daniček ze sáčkem jsou předevsím záložníci, kterých je v sestavě dost.. (byt sáček by si nominaci asi zasloužil, ale určitě ne místo kaši nebo tecla, to jsou jiné posty, ale to sis asi nevšiml) ty bys klidně nominoval 20záložníku 😀

   • Že je tam u Nguen, jsem si fakt nepamatoval, tak potom je Staněk asi v pořádku, půjde si stoupnout do potoka a lovit překopnuté balóny.
    Dobře, když stopery, tak Lischka nebo Panák než Kaša.
    A Tecl? To není útočník, to není nic. To je prázdné místo zalepené plakátem.

    • Lischka? Odehrál odhadem tak 4 dobré zápasy za poslední 2 roky. To je fakt málo.
     Panák má slušný potenciál, ale ať raději trénuje, sotva se dostal ze svých patálií. Stejně by seděl.
     Za mě je nominace Kaši před Lischkou a Panákem logická. Ale opět, také si nezahraje.

     Tecl ano, to je vtip. Bohužel ale výběr mezi českými útočníky je tristní, tak je to prašť jako uhoď.

     • To ano, ale shodou okolností je měl všechny teď v Ostravě a po sobě, takže forma.
      Když tam dokáže vzít Staňka po jediném zápase, tak nevím, proč by 4 velmi povedené nemohly sloužit jako vstupenka do repre?
      Místo Staňka měl jet např. Trmal.

   • Hele místo Tecla radši nějakýho stopera z divize, klidně vybrat losem i tak bude víc gólovej:-)))

  • Staněk je sice po zranění, ale jinak je to výbornej gólman. Za mě rozhodně lepší, než Nguyen. Dal bych před něj Mandouse, ale tomu dosud nebylo v klubu přáno. Nicméně Nguyen je v nominaci od začátku, datle…
   Kaša mě nevadí. Lepší stopeři mě moc nenapadají, Lischka fakt není lepší, Panák má zatím dost starostí sám se sebou. Jmenovat místo něj Daníčka a Sáčka, kteří to nehrajou, to může opět jen úplnej datel…
   Tecl ok, ten tam asi nemá co dělat, ale co, stejně bude sedět…. Odehrají to Vydra s Hložkem, na konec zápasu je tam hlavičkář Doležal.

 3. Tecl??Ach bože.Nikdo kdo prošel slavií v době čínské by neměl reprezentovat.Nikdo, natož Tecl.
  Tohle je opravdu těžce mimo mísu.Nevím co si o tom myslet, ale ani jedna varianta co mě napadá, není pozitivní.

  • když máš 19hráčů zraněných , tak hold musíš i Tecla… na výběr už moc není, a stejně si kopne max. proti ukrajině.

  • Když máš 19hráčů zraněných ,tak hold musíš povolat Tecla, další na řadě už by byl Poznar, takže to jako takovou hrůzu nevidím 😀 už hold nemá z čeho vybírat, ale stejně si kopne max proti ukrajině…takže v klidu

 4. Tecl který nemá místo ve Slavii, tak bude v repre. Super, tak ještě povolejte Vencu Kadlece, který si to s koncem fotbalové kariéry rozmyslel. V téhle republice jde všechno do prdele. Volby vyhrají komunisti a budeme druhý Afganistán.

 5. V repre chybí kustodi nebo proč tam jsou Tecl a Kaša ?! To je strašný material ta Česká repre ☹

 6. BRANKÁŘI: Trmal,Jedlička
  STŘEDNÍ OBRÁNCI: T.Hájek, Simič, Stronati, Luftner, Břečka
  KRAJNÍ OBRÁNCI/L: F.Novák, M.Frýdek, Lecjaks
  OFENZIVNÍ UNIVERZÁL: Ostrák

  ….ohledně Tecla,Doležala,Kaši,Staňka se jedná o totální úlet!!! Snad jediná akceptovatelná alternativa je JEMELKA a Wiesner+Zmrhal jsou z nouze ctnost 🙂

  • Trmal – ok, ale ještě má čas, zatím toho moc neodchytal, lepší ho nechat v pauze v klubu – příště klidně a klidně místo Koláře.
   Jedlička – ne, co by tam dělal?

   Hájek – ne, ten na to nemá a mít nebude, ztráta času.
   Simič – možná, ale viděl si ho hrát v poslední době? Já ne, tak nevím…
   Stronati – ne, to není hráč pro repre (ani není lepší, než Kaša).
   Luftner – ne, odehrál zatím asi 2 poločasy.
   Břečka – už vůbec ne, letos si ani neprdnul.

   Novák – ne, zranění, jinak by jel.
   Frýdek – ne, to je asi vtip, žejo…? 😀
   Lecjaks – ne, nominovat ho ve 31 do repre jako nováčka z kyperské ligy?

   Ostrák – zatím ne, odehrál pouze 3 minuty

   • V podstatě souhlas. Jen bych doplnil, že formu má Zelený. Na toho se zapomnělo. To by byla zajímavá náhrada za Kúdelu – konstruktivní za konstruktivního.

 7. Tvl to je jako silvestrovský žertovné…Šilhavý snad na něčem ujíždí..Tecl,co netrefi prázdnou branku,opakovaně,Kolář jako největší díra současnosti,plzeňské ostudy…takže to bude fajne sledovat tuhle parpartičku.Uz by měli silhaveho vyhodit,jinak budeme prohrávat i s Běloruskem

 8. Tecl a Doležal v útoku? Jeden netrefí bránu z metru,druhý pro mezinárodní fotbal absolutně nepoužitelný. Místo aby dal Šilhavý čuchnout mladému běhavému útočníkovi, tak tam nacpe tohle duo přestárlých veteránů. Snad už se nikdo nezraní,bo možná by ještě nominoval Necida.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Oblíbené