Změny v kádru! Sparta se nebrání hostování Hanouska, Lischky či Trávníka

Pražská Sparta plánuje posílit svůj kádr. S novými příchody by ale mohly souviset i odchody. Jablonecké trio zatím na Letné příliš nezaujalo, a tak se mluví o tom, že by mohli zamířit na hostování.

Zdroj: sparta.cz

Matěj Hanousek, David Lischka, Michal Trávník. Trio hráčů, které přišlo z Jablonce na Letnou s jediným cílem. Pomoci Spartě vyhrát ligový titul.

Jenže to se dosud nepovedlo. Ani jeden z fotbalistů navíc herně nepřesvědčil a nebýt nouze na určitých postech, naskakují pouze sporadicky.

Nejvíce odehraných zápasů má nejvíce kritizovaný muž – Matěj Hanousek. Na Spartě již stihl 55 ligových zápasů. Zejména v první sezoně hrál kvalitně.

Následně jeho výkony šly dolů a nebýt nouze na postu levého obránce, nenastupoval by. To stejné David Lischka, který Spartu nedává hlavou.

Za 19 ligových zápasů ukázal několik hrubek a hostování by mu mohlo prospět. Nejvíce se čekalo od Michala Trávníka, který v Jablonci sázel gól za gólem.

Ani on se nechytl a i když z uvedeného tria hraje nejlépe, stále to na základní sestavu nestačí. Na hostování by mohlo chytnou gólový apetit, který za 37 ligových utkání ve Spartě ještě neukázal.

Vše ale bude souviset s příchody. Sparta si nemůže dovolit v dnešní době tolik hráčů posílat na hostování v případě, že by nebyli adekvátně nahrazeni. Sparta se každopádně jejich odchodu na hostování nebrání.

Zdroj: iSport.cz

Mohlo by vás zajímat

Komentáře

  • Tak pošlete trio Liška, Trávník a Hanousek na hostování zpátky do Jablonce a posílíte svého největšího soupeře o druhé místo a navíc nebudete mít dostatek hráčů a budete muset vytáhnout mladé z béčka. Myslíš, že to je ta správná cesta?

  • Proč? Herně to není ono, ale body dělá. Bych mu dal šanci. Chce to sehnat hráče, hlavně na kraje. Zapracovat alternativu za Bořka. A jednoznačně útočníka. Máme jen Juliše – a to zrovna výhra není!

   Ostatně koho jiného? Jílek? Bože jen to ne! Štramáka už snad vzali čerti. To bylo dílo…

    • Taky bych byl pro, ale mám pocit že by ty naše hvězdy zatí nezvládl. Mě by se víc líbil Svědík. Ten si na hlavu kálet nenechá a už má v kádru i svého někdejšího asistenta, tak by to smysl dávalo.

     • Když jsem uvažoval, kdo by mohl, tak mne napadl Svědík a Rada. Na Holoubka jsem zapomněl. Každopádně bych nechal pracovat Kotala. Minimálně bodový progres tam je.

     • Svědík už předběžně jednal s Plzní, pokud Gula na jaře selže, půjde asi tam… (ověřená zpráva, ale znáte to, vše se mění ze dne na den…)

  • Konečně je ve Spartě trenér po šesti letech a ty ho vyhazuješ , chyba .Dalo se to zachránit, kdyby prodloužil slavný manažerský tým smlouvu Radovi ,ale….

 1. Snad chlapcům už došlo, že ne každý útěk za “voláním velkých prachů” končí úspěchem. Lepší vrabec v hrsti ….

  • Nerozumím? Za rok ve Spartě mají to co v Jablonci minimálně za tři. A pro týmy jako Jablonec budou dobrý pořád. Za sebe bych to podepsal taky.

   Jen ve Spartě bych mohl dělat maximálně Juliše. Ve vápně tam občas něco dokutálet a jinak být naprosto nepoužitelný.

 2. “Hostovat” by měl jíd minimalně na rok neschopný neustále chybující T.Rosický se svým protekčnim bratřičkem který je tak též neschopný a neustále chybujicí jako jeho “slavný” skauting tým !! Jinak na Spartu nemá 50% kádru tak že hostování Hanouska Lischky Travníka ( které ve finále opět pan rádoby sport. manažer pustí zcela zdarma či za směšných 6-8 mil.kč) nic zásadního nevyřeší !! Je to jen další plácání a látání nic víc ! Co Rosického primadony za milionové platy Dočkal Krejči st. Pavelka ti samozřejmě zustanou byť celý podzim bylí zcela pruměrní a vhodní maximalně pro Boleslav !!!

  • Nejsem fanoušek Sparty,ale být jim,tak Vás pošlu do prd….! Vaše rádoby odborné komentáře(a že jich je)jsou opravdu na vstupenku do Bohnic.Hlavně co se týče znalosti financí jste fakt “znalec”.

   • Píše pořád pod “svým” jménem svoje názory na volně přístupné fórum tak ať si píše co chce 🙂 . Bohužel nikdo ho “neuzemnil ” argumentem a akorát se mu snaží pod různými jmény nadávat. Pro Spartu má bohužel pravdu a čemž svědčí tento článek. 🙂 .

    • Pepe ty jsi slávistický vemeno co o fotbale nemá ani páru! Vem si toho svýho Millwalla za ruku a hlavy si navzájem strčte do prdele a přestaňte tady otravovat. Ani jeden z vás toho moc o fotbale neví vy jelita!

     • Zdravím největšího spartánského blba na světe a přeji mu ,aby v letošním roce konečně někde potkal rozum. 🙂 🙂

   • Něco se vám nezdá na zkutečmosti že ti největší lemplové mají ve Spartě největší výplaty a svá místa jistá namatkou – Čupr Svoboda T.Rosický Dočkal Krejčí st. ? Ono neni špatné se pravdě podívat do očí ale málo kdo to umí – většina raději strká hlavu do písku či řití výše jmenovaných a tu zkutečnost tak nechtějí vidět ! Podle toho to také bohužel ve Spartě vypadá …….☹

    • Pane Millwalle máte opět nezpochybnitelnou pravdu. Proč zrovna tyhle 3 jen na hostování. To snad někdo očekává, že se Lischka nebo Hanousek naučí hrát fotbal? Snad jen Trávník měl a má parametry, ale ty mu zřejmě “neumožnil” Dočkal rozvinout. Dočkalovy formy jste tu už dostatečně uvedl. To, že to nechápou zde diskutující takysparťané mne nepřekvapuje!

     • Petříku, ty rád používáš velká slova. Nejdříve se označíš za odborníka, a teď že má někdo nezpochybnitelnou pravdu. Snažíš se tu vlézt do análu. Milwall má v něčem ale ty tu jsi jen hlupák co si myslí že ví všechno. Nestarej se o Spartu.

     • Z logiky věci: když jsem odborník, tak přeci mohu (musím) potvrdit “nezpochybnitelnou pravdu” (taky kdo jiný ,že?)

   • Jsem sparťan a naprosto s Vámi souhlasím! Millwall a pár jedinců s ním jsou případy pro Bohnice, ale on obzvlášť.

 3. V kádru by tak bylo volné místo pro Fortelného, Nováka a Petráška, pokud se uzdraví. Možná budou i další přesuny. Neškodilo by vzít dalšího kvalitního stopera, i přestup Hancka nastálo. Ale ještě jeden by se hodil, dokud se nedá Štetina do pořádku. A Panák bude asi schopný nastupovat jen za béčko.

 4. Asi by si to chtělo shrnout fakta této sezony:

  Máme 28 bodů z 13 zápasů => tedy 2,15 bodu na zápas! To v 30 zápasovém systému znamená přibližně 64,6 bodu na konci sezony. Což bývalo na hraně titulu. Někdy stačilo někdy ne. Podívejte se zpětně!

  Počet odehraných zápasů vylučuje debaty o zápasech se slabými týmy.

  Průměr 2,15 bodu na zápas tedy rozhodně není na odvolávání vedení a trenéra! Je na čem pracovat, to ano! Dejme tedy více času. Rozhodně to ale není špatné vysvědčení!

  Posílit či zapracovat mladíky je potřeba. Věřím, že to zvládneme!

  O tom, že letos hrajeme o druhé místo není sporu. Slávie je opravdu jinde. Je to tým druhé evropské kategorie. A to myšleno v dobrém. V první je totiž Barca, Real, Juve, Milán, atd.

  A ještě k řečem o kvalitě hry – ano, je ji potřeba vylepšit, ale na druhou stranu i Siegl říkal, že když se jim nedařilo, tak to tam nějak ukopali…

  • Problém je v tom, že Sparta má většinou špatný konec sezony, takže na titul můžeš s úspěchem zapomenout a s těmi 3 na hostování v Jablonci, odkud přišli, vám vyfouknou druhé místo.

 5. Opět se ukazuje, že prostředí ve Spartě je toxické. Všichni 3 na to mají, ale nefunguje to. Náhoda? Nemyslím…. U Trpiše by hráli o třídu lépe a kdyby ne, tak už by byli dávno pryč…

 6. Tady stále řešíte body které Sparta uhrála. Ty body spíš utrpěla. Hra Sparty jedna katastrofa. Sparta má opravdu přeplacene vysloužilce. Krejčí st. se v Itálii vůbec nechytil ale Rosický ho angažuje do Sparty. O ostatní vysloužilce též v zahraniční nebyl a už není žádný zájem. Jenom takzvaný skauting Sparty po nich sáhne za pěkné peníze. Dočkal v této době pomáhá Spartě jenom jako plivajici manekyn. Podívejte se za poslední dobu na spackane sestavy. Katastrofalni střídání. Hra Sparty má hodně daleko do moderního a koukatelneho pojetí hry. Potřebuje mladého a razantního trenéra a hlavně pořádný a schopný skauting.

 7. Rudolfe,můžeš se zalknout svou hloupostí,vzít s Millwallem za ruku a jít světem.Podle dementů nikdo jiný,než Dočkal,neplive.Stejně jako Millwall nic nevíš a jenom ze sebe děláš chytrého.Kde jsi trénoval,že víš,jak to má vypadat?To by bylo zajímavější,než tady zběsile povykovat.Nejdřív se pochlub svou praxí a pak teprve piš!Slávisté už zapomněli,jak jen díky nevstřelenému gólu jejich soupeřem pro zachování ligy nespadli.Tam odtud už by se nevrátili.Ti tři hráči z Jablonce totiž jsou ještě horší,než Krejčí st.Zkrátka na Spartu nemají,jako řada “posil” Slavie nemá ne její úroveň.Je to koloběh,který se stále opakuje.To jsou fakta,která se dají zjkistit až při účasti v týmu.Nikdo,ani Ty,neví předem,jak se hráč v novém a náročnějším prostředí projeví.Oba zklidněte hormony.

 8. Tak zaprvé už jsem to jedou psal je mi 68 let. Hrál jsem s našima nejlepšími ligovima hráči nebo proti nim. Sparťanem jsem víc jak 60let.Na Spartu si kupuji každý rok permanentku i letos i když se na fotbal nechodí. Tak je aspoň podporují. Za druhé nikoho neurazim a hlavně o fotbalu určitě vím víc než ten co dokáže jenom připomínat co bylo dřív. Na to se teď nehraje. Nevím kdo ti dal pravo posuzovat můj rozum i Millwall. Až jednou poznáš jako většina že hra Sparty nyní je katastrofa tak přestanes napadat lidi kteří to myslí se Spartou opravdu upřímně.

 9. Krejčí mínus forma základní plat 900000.Karlson nehraje.se sméju.dedek Kotal si hold na něj zased.Doufám že pan Křetinsky brzo najde náhradu za trenéra.

 10. Rudolfe alias Millwalle zřejmě jste dvojčata. Ale kecáte tady stále stejné nesmysly. A vy to se Spartou vůbec nemyslíte vážně. Ty vaše kecy se už nedají ani číst.

 11. Zajímavá diskuze. Zkrátka: jediné současné pozitivum na Spartě je zkušený trenér Kotal, který plete z hovna bič! A všechno zbývající je jen balast, pozlátko, hnijící bahno. Majitel jehož prioritou není budování prestižního klubu, personální obsazení “páteře klubu” (setrvávající figury) neměnné, hráčská politika nečitelná (co chce Sparta a) budovat perspektivní tým z odchovanců s embargem na prodej hráčů b) nakupovat perspektivní hráče a ne vlastní zkrachovance a nebo c) obří investice do hráčů (viz Štramákova éra).

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Oblíbené

Voráček musel skousnout debakl, v dresu Sharks zazářil Hertl. Jak si vedli v NHL další legionáři?

NHL za sebou má další hrací den a opět se během něj představilo několik hráčů z České republiky. Jak se jim dařilo a kdo z nich zazářil nejvíce?

MS v Bělorusku se určitě neuskuteční. Zatím se hledají jiné varianty

Světový šampionát se kvůli neklidné situaci v Bělorusku s jistotou konat nebude. IIHF se teď snaží najít nové řešení, jak situaci zvládnout. Ve hře je řada dalších států.

Leverkusen vs. Dortmund: Preview a tipy na sázení

V úterý čeká tým Patrika Schicka velké utkání s Borusií Dortmund, která se v poslední době výrazně zvedla. To Leverkusen ztrácí body zápas za zápasem a další ztráta by je mohla poslat mimo první čtyřku.