Spojte se s námi

Fortuna liga

Zlínský Poznar: Sparta si nevěděla rady, cítím v tom trošku pachuť

Fastav Zlín se ve 4. kole Fortuna ligy představil na Letné a zejména v první půli Pražany velmi zaskočil. Krásným gólem se představil Dramé, skvělý výkon předváděli také Conde s Jawem. Druhá půle však ševcům přinesla nešťastnou červenou kartu, penaltu a dva obdržené góly.

Publikováno

dne

Fastav Zlín se ve 4. kole Fortuna ligy představil na Letné a zejména v první půli Pražany velmi zaskočil. Krásným gólem se představil Dramé, skvělý výkon předváděli také Conde s Jawem. Druhá půle však ševcům přinesla nešťastnou červenou kartu, penaltu a dva obdržené góly. Jak zápas viděl Tomáš Poznar hodnotil pro klubovou televizi FastavTV.

Zdroj: Facebook | Football Club Fastav Zlín

„Myslím, že jsme odvedli velmi organizovaný výkon, taktiku jsme nejenom plnili, ale hlavně nám vycházela. Šli jsme brzo do vedení, to bylo důležité, Sparta si nevěděla rady a já tam cítím trošku pachuť,“ uvedl pro klubovou televizi urostlý útočník.

Na otázku, zda podal Zlín lepší výkon než v posledním vzájemném duelu, který skončil 2:2, odpověděl takto: „Jo, byl to lepší výkon, Sparta je dneska jiná než byla předtím, je to silný tým, ale dneska se Sparta nemůže úplně plácat po ramenou,“ pokračoval viditelně rozhořčený Poznar.

Zlínský forward měl v druhé půli obrovskou šanci, kdy pádil osamocený na brankáře Heču. Sám však věděl, že situaci měl řešit jinak.

„On mě zmátl tím, že couval a byl trošku mimo vápno, tak jsem mu to tam chtěl hned dát. Nakonec ta střela stála za prd a tu situaci jsem vyřešil prostě špatně,“ zkritizoval sám sebe Poznar.

A jak hodnotil souboje s reprezentačním stoperem Ondřejem Čelůstkou? „Naprosto férové, myslím si, že Ondra odehrál dobrý zápas, klobouk dolů.

My jsme si psali celý týden i před zápasem, takhle to má vypadat, bylo to naprosto férové z obou stran a myslím si, že je to hráč, který Spartě pomůže, má velikou kvalitu a dneska to potvrdil,“ uzavřel hodnocení zápasu rodák ze Zlína.

Zdroj: Youtube | Fastav TV

Reklama

Oblíbené