Zdeněk Houštecký před odletem promluvil! Jak vidí případný start brankáře Koláře?

Slavia v úterý odcestuje do Londýna, kde bude finalizovat přípravu na úvodní čtvrtfinálový zápas s Arsenalem. Asistent trenéra Zdeněk Houštecký před samotným odletem promluvil, jak vidí zápas a také jak vidí případný start brankáře Ondřeje Koláře.

Zdroj: SK Slavia Praha

Zdeněk Houštecký je pravou rukou trenéra Jindřicha Trpišovského. V týmu má na starosti především to, aby fungovala kabina, ale údajně se také věnuje jedné z obrovských zbraní Slavie, což jsou autová vhazování.

Co všechno před odletem na Britské ostrovy prozradil? Jak vnímá Arsenal? Co si myslí o absenci klíčových středních obránců a třeba také o případném startu zraněného brankáře Koláře?

Houštecký před Arsenalem

“Simon, který přišel přesně z důvodu, kdyby jeden ze stoperů vypadl a je schopen Kúdelu se Zimou 100% nahradit, bohužel přijel od své reprezentace s covidem. Takže do Londýna jedeme oslabeni o dva stěžejní hráče, ale věříme, že jsme schopní je nahradit,” řekl Houštecký k absenci středních obránců Kúdely a Deliho.

“Když jsme se dozvěděli, že má Deli covid, tak nám nějaká ta sestava skočila do hlavy. Budeme se o tom bavit s hráči, s trenérským týmem a věříme, že budeme mít šťastnou ruku,” ukončil téma se stoperským dilematem asistent Trpišovského.

“Když Arsenalu necháte prostor a mají čas, tak jsou na tom fotbalově velice dobře. Jsou tam techničtí a rychlí hráči. Je doopravdy tým, který hraje hodně technicky, není to nic vyloženě silového. Viděli jsme jejich zápasy s Liverpoolem a West Hamem. Informace máme a doufám, že se nám zase podaří postavit dobrou sestavu a vymyslet dobrou taktiku, abychom byli úspěšní,” vyjádřil se Arsenalu.

“V tuto chvíli si nějak neumíme představit, že by šel do brány Kolář, ale letí s týmem. Co se týká Ševčíka, tak jsme rádi, že v Brně naskočil. V tréninku je v plném vytížení, tréninkové manko dohnal. Je připravený do zápasu naskočit,” sdělil aktuální dojmy ohledně Koláře a Ševčíka.

Zdroj: YouTube – tvslavia

Mohlo by vás zajímat

Komentáře

  1. Oduševnělý výraz tvořitele atmosféry v kabině. Stejně jako Přéma. Už jsou na to dva. Kdo komu velí?

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Oblíbené

Plzeň chce být na přestupovém trhu aktivní! Zájem má o tři záložníky, brankáře a mladého stopera Karviné

Plzeňská Viktoria nechce být pozadu, a tak již jedná o posilách na ročník 2021/22. V současné době se v klubu hojně spekulují jména tří záložníků, brankáře a stopera. O kom je řeč?

10 nejstarších fotbalových klubů v České republice

Fotbal je nejrozšířenějším sportem na světě. Není tak divu, že kluby vznikaly již v 19. století i na území nynější České republiky. O jaké týmy jde? Valná část z nich existuje dodnes.

Rýsuje se další velký průlom? Ženám se umožní hrát mužský fotbal!

Nizozemská fotbalová federace se rozhodla od příští sezóny uskutečnit obrovský průlom. Ženám umožní hrát fotbal v dospělých mužských kategoriích. Začíná se rýsovat nová epocha fotbalu?