Reklama

Zbrojovka představila velkolepě nové dresy, nechybí moravská vlajka. Začátek nové éry, zní z Brna

Zbrojovka Brno sice sestoupila, přišla o klíčové hráče a nevypadá to s ní zrovna dvakrát dobře, přesto ale nyní ohlásila s novými dresy zahájení nové éry. Fráze, nebo realita? To posuďte sami. Dresy se ale rozhodně povedly!

Moravský celek si dal evidentně mnoho práce s představením nových dresů. Výsledkem je více než dvouminutové video s proslovem, který by měl rozhodně motivovat.

Co se týká domácích dresů, rozhodla se Zbrojovka pro návrat do sedmdesátých let. Celočervená kombinace je tedy na čas minulostí, nyní bude doma celek z Brna nastupovat v červených dresech, bílých trenýrkách a červených stuplnách.

Dresy jsou vyrobené z recyklovaného polyesteru. Zbrojovka se v nich hlásí hrdě k Moravě. Krom klubového loga ve 3D podobě totiž dres ozdobí také malá moravská vlaječka.

Co se týká venkovní sady, tak ta vypadá rovněž velmi dobře. Ožívá alternativní logo propojením písmen FCZB, přesto zůstává propojení s historií. Tou je zlatá barva dresu, trenýrky a stulpny budou v červené barvě.

Gólmani pak budou mít na výběr bílou, černou a svítivě zelenou barvu dresu.

Nyní si ale užijte video, kde Zbrojovka nové dresy představuje.

Zdroj: FC Zbrojovka Brno

Reklama

Mohlo by vás zajímat

Komentáře

  1. nevím, kde je ta moravská vlaječka, ale jinak já jim nevěřím, tohle je jen marketing, pokud chtějí změnu tito lidé ji nedokážou, šancí už na to měli dost.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Oblíbené