Reklama

Zápas značka ideál, těší se Vémola na lehčího z možných soupeřů

V sobotu mimo titulový zápas welterové váhy nabídl turnaj Oktagon 24 také takzvanou bitvu o Vémolu. Tu ovládl polský veterán. Jak svého vyzyvatele hodnotí Karlos Vémola?

Zdroj: Oktagon MMA

Karlos Vémola již zná svého soupeře pro bitvu o titul střední váhy Oktagonu, která proběhne na turnaji Oktagon 26 na Štvanici koncem července.

Favorizovaný Kevin Spicely byl knokautován polským veteránem Marcinem Naruszczkou a roztrhal tak veškeré papírové předpoklady včetně předpovědi Terminátora.

Olomoucký rodák tipoval, že zápas vyhraje Američan, ba co víc, byl si tím celkem jistý. Jenže je tomu přesně naopak. Co na to Vémola říká?

„Jsem překvapený, paradoxně to pro mě ale bude jednodušší zápas. Je strašně tvrdý, klasický polský tvrďák, ale v sobotním zápase mu docházely síly a to zápas nebyl ani v tempu,“ vyjádřil se Vémola pro server Kaocko.

„Nedokážu si představit, že by byl pod tlakem a jelo by se na pět kol. Američan je na tom skvěle technicky, s ním by mi hrozilo, že mě ve druhém nebo třetím kole může utáhnout na submisi, je šikovný, to u Poláka nehrozí,“ říká Terminátor.

„Musím se správně fyzicky připravit. Že by mě utáhl nějak technicky, to ne. Navíc můžu trénovat v Polsku v Ankosu, kde trénuje Mach. Tam ho všichni znají. Pokud bude rameno v pořádku, je to zápas značka ideál,“ zakončil Vémola své vyjádření.

Zdroj: Kaocko

Reklama

Mohlo by vás zajímat

Komentáře

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Oblíbené