Reklama

Zápas Vémoly s Marpem? Velká šance k odvetě století! Už nikdy nebude mít tolik času na box, říká Novotný

Již 13. listopadu dojde v rámci turnaje Oktagon Underground k zápasu Karlose Vémoly s Otakarem “Marpo” Petřinou v boxu. Co o tomto klání řekl promotér organizace Ondřej Novotný?

V listopadu se fanoušci Karlose Vémoly dočkají jeho dalšího zápasu. Tentokrát však nepůjde o MMA, nýbrž o box, jeho soupeřem bude Marpo.

Ten se již v boxu ukázal před necelými třemi roky, když porazil Rytmuse. Vémola by však měl být naprosto odlišným soupeřem, co se kvality týče.

“Je to extrémně zajímavé měření. Marpo nevyšel z tréninku, stále trénuje, byl to mistr republiky v thajském boxu, takže se nemůžeme bavit o čistém celebrity fightu. V postoji je na první dobrou šikovnější než Karlos,” řekl Novotný v rozhovoru pro Kaocko.

Určitě má bombu, ale jak dlouho mu vydrží, do druhého kola? Jeho box je jasně předvídatelný. Tohle se dá přečíst, když se Marpo podívá na zápasy Karlose, tak to nebude zase tak těžké puzzle. Zároveň to je pro něj potencionální velká šance k zápasu století dva, protože už nikdy nebude mít v kariéře tolik času, aby se připravoval jen na box, aby si najal trenéry, aby se odlehčil na nohách,” dodal.

A právě to může být i další velká motivace. Karlos zápas vzal zcela jistě i kvůli peněžní stránce, jelikož sám tvrdí, že peníze má rád.

Nicméně všechna jeho příprava směřuje k odvetě s Attilou Véghem, která však stále není potvrzena.

Zdroj: Kaocko

Reklama

Mohlo by vás zajímat

Komentáře

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Oblíbené