Reklama

Zápas Vémoly s Marpem? Úlet! Má zápas se zpěvákem a ještě výhodnější pravidla, říká Pešta

Viktor Pešta a Karlos Vémola spolu zřejmě nikdy nebudou kamarádi. Jejich ne zrovna vřelý vztah se projevuje neustále. Naposledy při jednom z rozhovorů, které první jmenovaný poskytl médiím před svým titulovým zápasem.

Když se řekne jméno Viktor Pešta, automaticky ledaskomu přijde ihned na mysl také Karlos Vémola. Jejich zápas by chtěl vidět každý, konečně by se vyřešily jejich “spory”.

Na to si ale musíme ještě nějakou dobu počkat. Prozatím se tedy musíme spokojit pouze s tím, že si oba zápasníci budou i nadále vyměňovat názory před média.

V rozhovoru pro Refresher Pešta vysvětlil, čím nevraživost mezi ním a Terminátorem vznikla. Po svém konci v UFC se chtěl ukázat fanouškům na domácí scéně, vyzval proto Jiřího Procházku a právě Vémolu.

Procházka nabídku odmítl, Vémola rovněž. První jmenovaný se k výzvě nijak dál nevyjadřoval, druhý jmenovaný od té doby neřekne na adresu Pešty vesměs nic pozitivního.

Přestřelky v médiích mezi oběma tedy nejsou ničím ojedinělým. Nyní se druhý Čech v UFC také vyjádřil k boxerskému zápasu, který Terminátora čeká. A že by měl nějak pochvalná slova? To se říci nedá.

„Co mi přijde zajímavé, tak proč spolu zápasí v boxu? Marpo má základ v thajském boxu, Vémola v MMA. Proč nejdou v thajském boxu? To by bylo klasickému MMA blíž, ale z nějakého důvodu je to v boxu. Pochybuju, že by chtěl Marpo zápasit v boxu, kdyby měl možnost zápasit v thajském,“ zamyslel se Pešta.

„Mám takový pocit, že si to Vémola vymínil. Bál se jít v thajském boxu. Jiný důvod v tom nevidím. Takže nejenže má zápas se zpěvákem, ale ještě má zápas se zpěvákem podle pravidel, které jsou pro něj výhodnější. To mi přijde jako úlet. Třeba se pletu, ale takhle to na mě působí,“ dodal.

Nyní se však Pešta musí soustředit na jinou výzvu. Už v sobotu jej totiž čeká souboj se Stephanem Pützem o pás šampiona polotěžké váhy Oktagonu. Získá jej?

Zdroj: Refresher

Reklama

Mohlo by vás zajímat

Komentáře

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Oblíbené