Reklama

Zápas Vémoly ohrožen! Dostal jsem šílený zánět, strašně to bolí. Nemůžu dělat nic, řekl

Zdroj: Oktagon MMA

Titulový zápas Karlose Vémoly s Polákem Marcinem Naruszczukou je ohrožen, ačkoliv Terminátor tvrdí opak. V poslední dnech ale kvůli velké bolesti netrénuje a pokud by tomu tak mělo být i nadále, existuje varianta, že jej na Štvanici neuvidíme.

Karlos Vémola může být po čtvrtečním večeru spokojen, ke svým narozeninám totiž dostal zápas s Marpem v boxu, na který se můžeme těšit v listopadu.

V posledních dnech však neprožívá zrovna nejpozitivnější dny, v lokti má totiž nepříjemný zánět, kvůli kterému musel přerušit veškerou přípravu na zápas.

Zánět trvá již nějakou dobu a Vémola tak bude muset dřít ještě více, než je u něj obvyklé. Pozor si bude muset dát i na váhu, kterou posledně nesplnil.

Děláme s tím vše, co můžeme. Dostal jsem šílený zánět. Jsem na antibiotikách. Vyndali mi z toho nějaký bordel, musí to poslat do laboratoře. Fakt mě to strašně bolí,” řekl Vémola v rámci vysílání s Fightlive.

“Nemůžu dělat vůbec nic. Nemůžu se ani rozběhnout. Štvanice je za rohem. Neumím si přestavit, že bych tam nebyl. Od pondělí potřebuju trénovat. Musí mě dát dohromady. Jsem Terminátor, jen vyměním součástku,” dodal.

Ačkoliv sám tvrdí opak, zápas je zkrátka ohrožen. Je však jisté, že Vémola do něj bude chtít nastoupit za každou cenu.

Zdroj: Karlos Vémola, Fightlive

Reklama

Mohlo by vás zajímat

Komentáře

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Oblíbené