Reklama

Zápas o titul prozatímního šampiona nedává smysl, má jasno Pirát. Jak si na polského soupeře věří?

Karlos Vémola se nemůže zúčastnit titulové bitvy na Štvanici a tak jej nahradí Samuel Pirát Krištofič. Jestli ale něco budí rozpaky, pak je to skutečnost, že se má jednat o souboj o titul pouze prozatímního šampiona. Co na to říká sám slovenský zápasník a jak si do zápasu věří?

Samuel Krištofič nahradí Karlose Vémolu v hlavním zápase turnaje OKTAGON 26 na Štvanici. S Marcinem Naruszczkou se tedy utká o titul střední váhy.

Má to ale háček, který spousta lidí nechápe. Ani sám Pirát. Jaký? Že titul bude pouze prozatímní.

„Když jsme domlouvali ten zápas, tak se to vůbec neřešilo. Přijde mi to nesmyslné a nelogické. Střední váha nemá držitele titulu, Karlos v posledním zápase nenavážil a nevíme, jestli ještě někdy naváží,“ nechal se slyšet Krištofič ve streamu na svém YouTube kanálu.

Nemyslel to jako nějakou urážku, pouze narážel na věk a tělesné opotřebení. Sám Pirát tedy nyní čeká, jak to celé vysvětlí Ondřej Novotný v pořadu MMA Letem světem.

„Já s tím nesouhlasím, nesouhlasí s tím asi nikdo, kdo to viděl. Kdyby byl Karlos šampion a zranil se před zápasem, tak to chápu. Takhle to ale nechápu. Někdy člověk udělá chybu, ale je lepší, když si ji přizná, než když z toho bude na sílu dělat cirkus,“ pokračoval Krištofič.

Pirát přitom sní o regulérním titulu. Je to jeho velký cíl a sen. Naruszczka ale nebude snadným soupeřem, čehož si je slovenský zápasník velice dobře vědom.

„Je tvrdý, má neskutečné množství zápasů a ukončení, strašně moc toho snese, je komplexní. Nemá výraznou slabinu na zemi, ani v postoji. Nečeká mě nic jednoduchého, ale mysl je nastavená jasně na zisk titulu,“ dodal Pirát.

Krištofič tak nevěří, že jeho cestu může cokoliv zastavit. Rozhodně to bude ale doposud největší zápas v jeho kariéře.

Zdroj: YouTube | Pirát Krištofič

Reklama

Mohlo by vás zajímat

Komentáře

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Oblíbené