Reklama

Zápas Jiřího Procházky se blíží! Podívejte se na jeho fantastická KO a famózní debut v UFC

Jiří Procházka se už v neděli brzy ráno představí ve svém druhém zápase v UFC. Výhra by jej mohla velmi přiblížit souboji o titul. Dominick Reyes však nebude lehký soupeř. Lze však čekat velice atraktivní podívanou, kterou běžně zápasy rodáka z Moravy nabízejí.

Zdroj: Se svolením Jiřího Procházky

Jiří Procházka se již v neděli ráno utká s Dominickem Reyesem. V případě, že vyhraje, mohl by se velice přiblížit titulovému zápasu. Není vyloučeno, že by se o účast v něm musel ještě porvat s Aleksandarem Rakičem.

“Denisa” je pro fanoušky bojových sportů minimálně v České republice velkým favoritem na výhru. A zřejmě oprávněně.

V Procházkův prospěch hraje jednoznačně pořádná zápasová zkušenost. Má dvakrát tolik zápasů než jeho soupeř. Navíc ukončil 96 % ze svých 27 vyhraných zápasů předčasně. Dvakrát zvítězil na submisi, čtyřiadvacetkrát soupeře knokautoval.

Pro Reyese to bude další z těžkých zápasů. Na Procházku je velmi těžké se připravovat, má specifický bojový styl, je těžké jej zahnat do kouta, natož jej ukončit. “Denisa” je navíc velmi komplexní a nebezpečný ze všech pozic.

To ostatně jasně dokazují sestřihy jeho nejlepších KO, kterých, jak bylo zmíněno, bylo skutečně mnoho.

Své o tom již ví také Volkan Oezdemir, kterého Procházka porazil při své premiéře v UFC. V prvním kole mu “Denisa” dokázal, jak má tvrdou bradu. V tom druhém kole ale svému soupeři nadělil první KO v kariéře.

https://www.youtube.com/watch?v=knRMfWDjKZE

Zápas s Reyesem je velice očekávaný. Doufejme, že z něj vyjde vítězně moravský zápasník a přiblíží se tak svému cíli, kterým je zisk titulu.

Zdroj: Sherdog, UFC, YouTube

Reklama

Mohlo by vás zajímat

Komentáře

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Oblíbené