Reklama

Xiaohu vede RNG zpět do boje o světový šampionát! Vítěz MSI vyhrál už pátý zápas za sebou

Dvakrát třicet minut, tak dlouho trvalo RNG porazit tým Ultra Prime, čímž si zajistili posun do TOP10 v čínské LPL. Dvojnásobný šampion MSI se tak po nevydařeném začátku vrací do bojů o světový šampionát, na který se z čínského regionu kvalifikují pouze 4 týmy.

Čtyři týdny čínské LPL uběhly a při pohledu na tabulku byl překvapen nejeden expert. Royal Never Give Up byli patnáctí s pouze jedinou výhrou a pěti porážkami, za nimi byli pouze Victory Five, kteří jsou doteď bez výhry, a ThunderTalk Gaming, kteří mají aktuálně dvě výhry.

Vypadalo to, jakoby jarní forma RNG odešla a vzala si s sebou všechno to, co zdobilo RNG. RNG nedokázali ukončovat hry, ve kterých začali s náskokem, prohrávali se slabšími týmy a dělali zbytečné taktické i mechanické chyby a to se v čínské LPL neodpouští.

Začal týden číslo pět a RNG s klidem přejeli LGD, byli to hlavně support Ming a toplaner Xiaohu, kteří zlepšili své výkony hned o několik stupňů. Oba jmenovaní se dostali do TOP5 týdne a Xiaohu byl dokonce jmenován nejlepším hráčem týdne. RNG se tak dostali na skóre 3-5

Týden s pořadovým číslem šest byl snad ještě lepší, i marksman Gala začal navazovat na svoje jarní výkony. RNG dokázali přejet první Edward Gaming výsledkem 2-0 a nikdo už nepochyboval, že jsou zpátky.

Byl to znovu Xiaohu, který byl hlavním strůjcem výher a znovu byl vyhlášen nejlepším hráčem týdne celé LPL. Včera RNG dosáhli další výhry 2-0, tentokráte to schytali Ultra Prime.

Znovu to byl Xiaohu, který předvedl parádní dvě hry s Jaycem a posunul tak RNG k vítězství. RNG se nyní posunuli na desátou příčku, která jim zajišťuje Play-offs. Další zápas je čeká v sobotu v 11:00 proti JDG, sledovat ho můžete na Twitchi LPL.

Zdroj: lolesports

Reklama

Mohlo by vás zajímat

Komentáře

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Oblíbené