WWE se loučí s legendou! Undertaker potvrdil svůj odchod do důchodu

Mnoho dnešních fanoušků bojových sportů vyrůstalo na zápasech pod hlavičkou WWE. Dnes již samozřejmě každý ví, že se jedná o zábavní pořad, kde je vše hrané a naplánované. Přesto se někteří zápasníci stali legendami, příkladem budiž Undertaker, který nyní končí kariéru.

Zdroj: wwe.com

Undertaker, skutečným jménem Mark Calaway, se věnoval zápasení 34 let, z toho 30 let působil pod organizací WWE, kde se stal velkou personou a legendou. Získal si mnoho fanoušků a dle průzkumu SunSport je vůbec nejoblíbenějším zápasníkem v organizaci.

O to smutnější je potvrzení jeho odchodu do důchodu. Poprvé svůj konec 55letý Calaway oznámil v létě, když byl zveřejněn dokument o jeho osobě pod názvem The Last Ride, čili Poslední jízda.

Mnoho lidí doufalo, že to konec není. Ostatně se spekulovalo, že by ještě mohl mít jeden zápas s hvězdným Johnem Cenou, k tomu ale nedojde. Undertaker totiž svůj konec potvrdil v rozhovoru pro ESPN.

„Už jsem se s tím vyrovnal. Stále mám vášeň, abych to dělal. Miluji to. Mohl bych to dělat navždy. Jenže nemůžete oklamat čas,“ nechal se slyšet Undertaker.

Také dodal, že fyzicky není schopen být Undertakerem a nabídnout lidem to, co od Undertakera očekávají. Prý ze sebe vyždímal již vše a proto nadešel čas jeho odchodu.

Zdroj: The Sun, ESPN

Mohlo by vás zajímat

Komentáře

  1. Potěšil mě článek z Amerického wrestlingu. Snad jen pro pořádek, asi do roku 2007 působil ve federaci WWF jako drtivá většina zápasníků. Wwe byla druhá kolej. Teprve poté zůstala jen Wwe.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Oblíbené

Koronavirus kosí český fotbal! Kvůli nákaze byl odložen další ligový zápas

Česká fotbalová liga se sice po pauze způsobené koronavirovou krizí znovu rozběhla, testování v klubech ale přesto brání bezproblémovému odehrání všech duelů.

Spurs jsou dle procent aktuálně nejlepším týmem napříč evropskými soutěžemi

Manažer José Mourinho ordinuje již rok svůj styl hráčům Tottenhamu a po komplikované první sezoně se mu podařilo Spurs vybičovat ke skvělému startu v Premier League.

Minule to bylo v Teplicích divoký, inkasovali jsme v poslední minutě, takže chceme odplatu, řekl Vindheim

Sparta má za sebou dva velmi nepovedené zápasy s Viktorií Plzeň a s Českými Budějovicemi. Tyto dva duely je stály první místo, když aktuálně na první Slavii ztrácí 4 body.