Spojte se s námi

Premier League

Wijnaldum: Fulham bude pro Liverpool těžším soupeřem než Bayern Mnichov

Zveřejněno

dne

Záložník Liverpoolu, který v hlavním městě Bavorska pomohl svému týmu k výhře 3:1 a postupu do čtvrtfinále Ligy mistrů, se domnívá, že trápící se Fulham bude pro Reds těžším oříškem než mnohonásobný německý mistr.

Embed from Getty Images

Wijnaldum si je vědom toho, že hráči Liverpoolu musí v hlavách rychle přepnout zpět do domácí ligy, aby nedošlo ke ztrátě bodů. Kromě toho přednesl i zajímavou domněnku.

“Myslím si, že na Fulhamu nás čeká ještě těžší zápas než v Mnichově. Bojují o přežití, trápí se, proti takovým celkům je to vždy těžší. Fulham nám to udělá maximálně složité, přesto musíme uspět!” prohlašuje Nizozemec.

Trenér Klopp na dálku přitakává: “Soustředíme se pouze na sebe, nikoliv na naše okolí či jakýkoliv tým v tabulce kromě toho, se kterým právě hrajeme. Chceme vyhrát. Žádný zápas není lehký. A nebude ani ten proti Fulhamu.”

Fulham se nachází na předposledním místě tabulky Premier League, na poslední Huddersfield má náskok 3 body, na 18. místo, které znamená alespoň play-off bitvu se třetím celkem Championship a ne přímý sestup, ztrácí již propastných 11 bodů.

Reklama
Klikněte pro komentář

Zanechte odpověď

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Reklama

Ruik Football Talk

Reklama