West Ham zváží nabídky pro Tomáše Součka, potvrdil David Moyes

Tomáš Souček je jedním z klíčových hráčů West Ham United. Spolu s Declanem Ricem tvoří pevné jádro silného středu, který stojí za úspěšnými výkony týmu. David Moyes nyní potvrdil, že nabídky pro Součka klub zváží.

Zdroj: West Ham United

West Ham United v sezóně 2020/21 velmi překvapil. Sice nyní zaujímá 7. místo v Premier League, ale pokud vyhraje pondělní zápas proti Wolves, dostane se do první čtveřice nejlepších v tabulce.

Na formě Kladivářů se bezpochyby podílí hostující Jesse Lingard, ale hlavně český středopolař Tomáš Souček spolu s anglickým Declanem Ricem. Toto duo tvoří spolehlivé jádro ve středu hřiště.

Kolem dvojice Souček, Rice se spekuluje o zájmu předních klubů Premier League, hlavně Manchesteru United a Chelsea. Tyto informace zatím nebyly zcela potvrzeny, ale uvážení potenciálních nabídek ze strany West Hamu potvrzeno bylo.

David Moyes odtajnil, že žádné velké nabídky pro Součka s Ricem nepřišly, ale pokud přijdou, West Ham bude donucen je zvážit.

“Jakýkoliv klub může předložit nabídku, ale zatím jsme žádné velké nabídky nedostali. Doufám, že žádné ani nepřijdou, ale pokud ano, musíme je zvážit,” pronesl Moyes.

Dále se nechal David Moyes slyšet, že pokud by o Součka s Ricem měly kluby zájem, určitě by se nemluvilo o malé přestupní částce. “Při nabídkách za Declana by bylo nutné vybrat Banku Anglie a Královskou banku Skotska. Na Tomáše by to musela být zase Česká národní banka,” jak řekl Moyes.

Zdroje: Twitter, Goal, 101greatgoals

Mohlo by vás zajímat

Komentáře

  1. Pokud chtějí vybrat za Tomáše ČNB, tak toho zase tolik nechtějí, ČNB je prázdná, rozkradená, zlato prodané… 🙂

    • Ano, přes 3,5 bilionu Kč co ČNB drží v měnách, cenných papírech a ve zlatě není vlastně skoro nic 🙂

  2. Nabídky určitě jsou, chtějí nechat asi Tomáše klidného, aby nad tím nemusel moc přemýšlet. Počkejte na letní přestupní termín a uvidíte.

  3. Myslím si že nabítky určitě nějaké jsou a určitě i od předních klubů ale Souček by měl zůstat zatím kde je a ještě aspoň sezónu zůstat ať se ještě vypracuje věčinou to skončí tak že přestoupí přestane se mu dařit nebo pokazí zápas dostane se na střídačku a už si nezahraje ani potom za West Ham je to kvalitní a dobrý hrač byla by ho škoda česko už takových hráčů moc nemá.

  4. Jak kdysi psal jeden aent z PL: Každý hráč, který má dobrou výkonnost a je v zajímavém věku – tedy perspektivu – je sledován agenty prakticky všech větších (často i menších) klubů v záp. Evropě. Dá se říct, že žádný hráč jim neunikne. Takže je určitě hodně sledovaný i Souček a Coufal. A předpokládám, že nyní opravdu žádná nabídka nikde není, ale až začne přestupové období, tak to pojede. Otázka je, za kolik to bude, od koho a jak do toho vstoupí výkony hráčů na ME. Nechme to být a uvidíme v létě.

  5. Ano,počkejme po ME.Obávám se že tam to zase bude propadák a že se to nijak zvlášť na hodnotě hráčů z FL neprojeví. O koho je zájem,ten si ho asi udrží,žádná nová “hvězda” se nezjeví. Připomíná mi to příběh Petra Kouby-ten jel do Anglie jako nejlepší cenová nabídka a pak z toho nebylo nic…

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Oblíbené

Plzeň chce být na přestupovém trhu aktivní! Zájem má o tři záložníky, brankáře a mladého stopera Karviné

Plzeňská Viktoria nechce být pozadu, a tak již jedná o posilách na ročník 2021/22. V současné době se v klubu hojně spekulují jména tří záložníků, brankáře a stopera. O kom je řeč?

10 nejstarších fotbalových klubů v České republice

Fotbal je nejrozšířenějším sportem na světě. Není tak divu, že kluby vznikaly již v 19. století i na území nynější České republiky. O jaké týmy jde? Valná část z nich existuje dodnes.

Rýsuje se další velký průlom? Ženám se umožní hrát mužský fotbal!

Nizozemská fotbalová federace se rozhodla od příští sezóny uskutečnit obrovský průlom. Ženám umožní hrát fotbal v dospělých mužských kategoriích. Začíná se rýsovat nová epocha fotbalu?