Reklama

Vzkaz pro fanoušky od Pelého! Co jim sděluje?

Brazilská fotbalová legenda Pelé se v pátek musela vrátit na jednotku intenzivní péče, tentokrát kvůli poruše trávení a problémům s jícnem, čímž vyděsil fanoušky po celém světě, a ti se tak znovu museli začít obávat o zdraví fotbalové legendy. Pelé jim však v neděli poslal vzkaz, ve kterém je informoval, že se mu dobře daří a že už ho byli navštívit i rodinní příslušníci a kamarádi.

Na rutinní prohlídce Pelému diagnostikovali nádor na tlustém střevu, a kvůli tomu musel na operaci. V úterý ho lékaři přesunuli z JIP na oddělení, Pelé však začal mít další problémy s kyselinovým refluxem, což laicky přeloženo znamená problémy s jícnem a trávením.

V pátek byl proto přesunut zpět na JIP, což hluboce zasáhlo všechny jeho fanoušky. Fotbalová legenda jim ale poslala vzkaz prostřednictvím sociální sítě, aby je uklidnila.

“Kamarádi, moje rekonvalescence probíhá velmi dobře. Dnes mě navštívili rodinní příslušníci a každý den se usmívám. Děkuji za veškerou lásku, kterou od vás dostávám,” vzkázal Pelé.

Trojnásobný vítěz mistrovství světa je tak podle všeho v dobré náladě a jeho stav se pomalu začíná lepšit. Podle mnohých nejlepší fotbalista všech dob za svůj život vyhrál stovky zápasů a celý svět doufá, že i v tomto, dost možná nejdůležitějším zápase svého života, zvítězí.

Zdroj: tn.nova.cz

Reklama

Mohlo by vás zajímat

Komentáře

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Oblíbené